Wynik częściowy: umowy w 7 z 9 części, 2 unieważniono9 części
Łączna wartość umów
380 698 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Dostawa obłożeń i wyrobów medycznych na potrzeby SPZOZ w Radzyniu Podlaskim
    PANEP s.r.o.· Rosice u Brna, Republika Czeska
    Wartość umowy
    171 191 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Dostawa obłożeń i wyrobów medycznych na potrzeby SPZOZ w Radzyniu Podlaskim
    Wartość umowy
    74 223 zł
    3 oferty
  3. Unieważniona
    Część 3dostawa obłożeń i wyrobów medycznych na potrzeby SPZOZ w Radzyniu Podlaskim
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
    Cena wybranej oferty
    110 863 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Część 4Dostawa obłożeń i wyrobów medycznych na potrzeby SPZOZ w Radzyniu Podlaskim
    Wartość umowy
    54 224 zł
    2 oferty
  5. Unieważniona
    Część 5Dostawa obłożeń i wyrobów medycznych na potrzeby SPZOZ w Radzyniu Podlaskim
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
    1 oferta
  6. Umowa zawarta
    Część 6dostawa obłożeń i wyrobów medycznych na potrzeby SPZOZ w Radzyniu Podlaskim
    Wartość umowy
    21 159 zł
    1 oferta
  7. Umowa zawarta
    Część 7dostawa obłożeń i wyrobów medycznych na potrzeby SPZOZ w Radzyniu Podlaskim
    Wartość umowy
    17 505 zł
    1 oferta
  8. Umowa zawarta
    Część 8dostawa obłożeń i wyrobów medycznych na potrzeby SPZOZ w Radzyniu Podlaskim
    Wartość umowy
    25 438 zł
    1 oferta
  9. Umowa zawarta
    Część 9dostawa obłożeń i wyrobów medycznych na potrzeby SPZOZ w Radzyniu Podlaskim
    Wartość umowy
    16 958 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
13 ofert(łącznie na 9 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostaw5%Termin płatności faktury35%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa obłożeń i wyrobów medycznych na potrzeby SPZOZ w Radzyniu Podlaskim

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Radzyniu Podlaskim (Radzyń Podlaski, Lubelskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa obłożeń i wyrobów medycznych na potrzeby SPZOZ w Radzyniu Podlaskim”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 380 698 zł. Złożono 13 ofert.

Łączna wartość umów
380 698 zł
Liczba ofert
13 ofertłącznie, 9 części
Konkurencyjność
~4,7 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

9 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 9 części: w 7 wybrano wykonawcę, 2 unieważniono.

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: PANEP s.r.o. (część 1); Zarys International Group Sp. z O.O. Sp. K. (części 2, 6, 7, 9); Paul Hartmann Polska Sp. z O.O. (części 4, 8).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 380 697,64 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 13 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Radzyniu Podlaskim

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000308407

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Wisznicka 111

1.5.2.)Miejscowość

Radzyń Podlaski

1.5.3.)Kod pocztowy

21-300

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL811 - Bialski

1.5.7.)Numer telefonu

834132387

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@spzozrp.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

spzozrp.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-cc806978-23f2-11ef-87ba-8eb060fd7bb8

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa obłożeń i wyrobów medycznych na potrzeby SPZOZ w Radzyniu Podlaskim

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-cc806978-23f2-11ef-87ba-8eb060fd7bb8

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00412718

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-07-15

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00101113/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.4 Dostawa obłożeń szpitalnych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00376325

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

10/2024/ZP

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

749000,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa obłożeń i wyrobów medycznych na potrzeby SPZOZ w Radzyniu Podlaskim

4.5.3.)Główny kod CPV

39518000-6 - Bielizna szpitalna

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

4.5.5.)Wartość części

210000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa obłożeń i wyrobów medycznych na potrzeby SPZOZ w Radzyniu Podlaskim

4.5.3.)Główny kod CPV

39518000-6 - Bielizna szpitalna

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

4.5.5.)Wartość części

82000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

dostawa obłożeń i wyrobów medycznych na potrzeby SPZOZ w Radzyniu Podlaskim

4.5.3.)Główny kod CPV

39518000-6 - Bielizna szpitalna

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

35113470-4 - Ochronne koszule lub spodnie

33199000-1 - Odzież medyczna

4.5.5.)Wartość części

155000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa obłożeń i wyrobów medycznych na potrzeby SPZOZ w Radzyniu Podlaskim

4.5.3.)Główny kod CPV

39518000-6 - Bielizna szpitalna

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

33141119-7 - Kompresy

4.5.5.)Wartość części

53000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa obłożeń i wyrobów medycznych na potrzeby SPZOZ w Radzyniu Podlaskim

4.5.3.)Główny kod CPV

39518000-6 - Bielizna szpitalna

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39518200-8 - Prześcieradła używane na salach operacyjnych

4.5.5.)Wartość części

37000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

dostawa obłożeń i wyrobów medycznych na potrzeby SPZOZ w Radzyniu Podlaskim

4.5.3.)Główny kod CPV

39518000-6 - Bielizna szpitalna

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

4.5.5.)Wartość części

25000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

dostawa obłożeń i wyrobów medycznych na potrzeby SPZOZ w Radzyniu Podlaskim

4.5.3.)Główny kod CPV

39518000-6 - Bielizna szpitalna

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

35113400-3 - Odzież ochronna i zabezpieczająca

4.5.5.)Wartość części

24000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

dostawa obłożeń i wyrobów medycznych na potrzeby SPZOZ w Radzyniu Podlaskim

4.5.3.)Główny kod CPV

39518000-6 - Bielizna szpitalna

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

4.5.5.)Wartość części

23000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

dostawa obłożeń i wyrobów medycznych na potrzeby SPZOZ w Radzyniu Podlaskim

4.5.3.)Główny kod CPV

39518000-6 - Bielizna szpitalna

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

4.5.5.)Wartość części

140000,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

171190,80 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

192423,60 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

171190,80 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PANEP s.r.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

CZ 255 50 250

7.3.3)Ulica

Brněnská 1246

7.3.4)Miejscowość

Rosice u Brna, Republika Czeska

7.3.5)Kod pocztowy

665 01

7.3.7.)Kraj

Republika Czeska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-07-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

171190,80 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

74223,27 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

83079,12 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

74223,27 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zarys International Group Sp. z O.O. Sp. K.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

648-199-77-18

7.3.3)Ulica

Ul. Pod Borem 18

7.3.4)Miejscowość

Zabrze

7.3.5)Kod pocztowy

41-808

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-07-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

74223,27 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

1. Zamawiający na podstawie art. 255 pkt 2 Ustawy Prawo zamówień publicznych unieważnia postępowanie w części odnośnie zadań nr 3.
Zamawiający unieważnia postępowanie jeśli wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu. Do ww. zadań w niniejszym postępowaniu została złożona 1 oferta Wykonawcy Mayglobal Medical and Pharma Sp. z O.O., która została odrzucona.
1. Zamawiający na podstawie art. 253 ust. 1 pkt 2 Ustawy Prawo zamówień publicznych informuje, iż odrzucił ofertę Wykonawcy Mayglobal Medical and Pharma Sp. z O.O. w zadaniach nr 3, gdyż została złożona przez Wykonawcę, który nie złożył w przewidzianym terminie odpowiedzi na wezwanie o wyjaśnienie rażąco niskiej ceny na podstawie art. 224 ust 6 PZP.
Wykonawca w terminie do 08.07.2024 r. do godziny 9:00 nie odpowiedział na wezwanie o wyjaśnienie rażąco niskiej ceny na wezwanie Zamawiającego.
Zamawiający wezwał do złożenia wyjaśnień dotyczących rażąco niskiej ceny. Cena oferty jest niższa niż 30% od wartości przedmiotu zamówienia. Podlega odrzuceniu Oferta Wykonawcy, który nie złożył w przewidzianym terminie wyjaśnień w zakresie rażąco niskiej ceny, na podstawie art. 224 ust. 6 Pzp.

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

110862,70 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

110862,70 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

110862,70 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 17

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

37874,98 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

54223,56 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

54223,56 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 18

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Paul Hartmann Polska Sp. z O.O.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

731-000-49-93

7.3.3)Ulica

Ul. Stefana Żeromskiego 17

7.3.4)Miejscowość

Pabianice

7.3.5)Kod pocztowy

95-200

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 19

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-07-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

54223,56 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 20

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

1. Zamawiający na podstawie art. 255 pkt 2 Ustawy Prawo zamówień publicznych unieważnia postępowanie w części odnośnie zadań nr 5.
Zamawiający unieważnia postępowanie jeśli wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu. Do ww. zadań w niniejszym postępowaniu została złożona 1 oferta Wykonawcy Mayglobal Medical and Pharma Sp. z O.O., która została odrzucona.
2. Zamawiający na podstawie art. 255 pkt 3 Ustawy Prawo zamówień publicznych informuje, iż unieważnił postępowanie w części dotyczące zadania nr 5. Cena najkorzystniejszej oferty (Mayglobal Medical and Pharma Sp. z O.O., Ul. Grzybowska 80/82/306, 00-844 Warszawa, NIP 701-109-41-26 – 102 133,60 zł) przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (kwota przeznaczona 40 000,00 zł). Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

Sekcja 21

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

102133,60 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

102133,60 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

21158,82 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

21158,82 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

21158,82 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zarys International Group Sp. z O.O. Sp. K.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

648-19-97-718

7.3.3)Ulica

Ul. Pod Borem 18

7.3.4)Miejscowość

Zabrze

7.3.5)Kod pocztowy

41-808

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-07-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

21158,82 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 27

OFERTY (dla części 7)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

17505,02 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

17505,02 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

17505,02 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 28

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zarys International Group Sp. z O.O. Sp. K.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

648-19-97-718

7.3.3)Ulica

Ul. Pod Borem 18

7.3.4)Miejscowość

Zabrze

7.3.5)Kod pocztowy

41-808

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 29

UMOWA (dla części 7)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-07-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

17505,02 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 30

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 31

OFERTY (dla części 8)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

25438,37 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

25438,37 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

25438,37 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 32

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Paul Hartmann Polska Sp. z O.O.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

731-000-49-93

7.3.3)Ulica

Ul. Stefana Żeromskiego 17

7.3.4)Miejscowość

Pabianice

7.3.5)Kod pocztowy

95-200

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 33

UMOWA (dla części 8)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-07-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

25438,37 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 34

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 35

OFERTY (dla części 9)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

16957,80 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

16957,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

16957,80 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 36

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 9)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zarys International Group Sp. z O.O. Sp. K.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

648-199-77-18

7.3.3)Ulica

Ul. Pod Borem 18

7.3.4)Miejscowość

Zabrze

7.3.5)Kod pocztowy

41-808

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 37

UMOWA (dla części 9)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-07-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

16957,80 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Radzyniu Podlaskim prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Radzyń Podlaski.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 380 698 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39518000-6 (Bielizna szpitalna). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PANEP s.r.o. (Rosice u Brna, Republika Czeska). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.