ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Zakup, wdrożenie oraz serwis systemu do obsługi Dziennika Elektronicznego dla szkół.

Zamawiający Miasto Gorzów Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Lubuskie) prowadził postępowanie „Zakup, wdrożenie oraz serwis systemu do obsługi Dziennika Elektronicznego dla szkół”. Termin składania ofert minął 29 lipca 2024, 09:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Miasto Gorzów Wlkp.Gorzów Wielkopolski, Lubuskieopublikowano 12 lipca 2024
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
29 lipca 2024, 09:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 100%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Zakup, wdrożenie oraz serwis systemu do obsługi Dziennika Elektronicznego dla szkół.

  • 3

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Miasto Gorzów Wlkp.

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000650181

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Sikorskiego 4

1.5.2.)Miejscowość

Gorzów Wielkopolski

1.5.3.)Kod pocztowy

66-400

1.5.4.)Województwo

lubuskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL431 - Gorzowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zampubl@um.gorzow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.wrota.lubuskie.pl/umgorzow/

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup, wdrożenie oraz serwis systemu do obsługi Dziennika Elektronicznego dla szkół.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-1232f784-f68f-4035-949a-f15b035b0cb3

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00411200

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-07-12

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00053790/08/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań
1.3.26 Usługi informatyczne

Asysta techniczna dot. Zintegrowanego Systemu Zarządzania Urzędem i Oświatą – zakup licencji i serwis Dziennika Elektronicznego

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/gorzow/proceedings

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://platformazakupowa.pl/pn/gorzow/proceedings

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

https://platformazakupowa.pl/pn/gorzow/proceedings

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Informacje dotyczące RODO zawarto w Rozdziale XXVI SWZ

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

BZP.271.29.2024

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem niniejszego postępowania o zamówienie publiczne jest wykonanie usługi w:

1) ZAKRESIE PODSTAWOWYM (GWARANTOWANYM) :
a) wdrożenie systemu do obsługi dziennika elektronicznego dla szkół (DE), e-Sekretariat, e-Świadectwa dla szkół, systemu obowiązku nauki dla Organu Prowadzącego (dalej: System) polegające na:
- uruchomienie Systemu na infrastrukturze udostępnionej przez Wykonawcę;
- udzielenie licencji na System i instrukcję użytkownika (dalej: Dokumentacja);
b) udzielenie i świadczenie gwarancji na System
(zgodnie z załącznikiem nr 1 do Projektu Umowy – Opis przedmiotu zamówienia).

2) ZAKRESIE OPCJONALNYM :
a) przeprowadzenie szkoleń dla wskazanych przez Zamawiającego użytkowników (zgodnie z Załącznikiem nr 2 do Projektu Umowy – Harmonogram i wymagania dotyczące
szkoleń) .

Pozostałe informacje dotyczące przedmiotu zmówienia oraz warunków jego realizacji zawarte są w Projekcie (Wzorze) Umowy.

4.2.6.)Główny kod CPV

72260000-5 - Usługi w zakresie oprogramowania

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Tak

4.2.9)Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji

Zastrzeżone na rzecz Zamawiającego prawo opcji polega na możliwości przeprowadzenia szkoleń w zakresie określonym w Projekcie Umowy w Załączniku nr 2 – Harmonogram i wymagania dotyczące szkoleń. Maksymalna wartość opcji została określona w w Projekcie Umowy w Załączniku nr 2 – Harmonogram i wymagania dotyczące szkoleń.
Przeprowadzenie szkoleń objętych prawem opcji jest uzależnione od dyskrecjonalnej decyzji Zamawiającego.
Wykonawca oświadcza, że nie będzie podnosił wobec Zamawiającego jakichkolwiek roszczeń z tytułu braku realizacji części zamówienia objętych prawem opcji albo skorzystania w zakresie mniejszym niż maksymalny.
Wykonawca nie może odmówić realizacji prawa opcji, z zastrzeżeniem, iż zostało ono uruchomione w terminie do 3 dni od daty zawarcia Umowy.
Odmowa realizacji zamówienia z prawa opcji uruchomionego w terminie skutkuje odstąpieniem od umowy i naliczeniem kar umownych.
Realizacja zamówienia objętego prawem opcji jest uprawnieniem, a nie obowiązkiem Zamawiającego.
Zamówienie objęte prawem opcji będzie realizowane na zasadach określonych w Umowie stosując odpowiednio postanowienia jak dla zamówienia podstawowego (gwarantowanego).
Uruchomienie zamówienia w ramach prawa opcji nastąpi poprzez skierowanie do Wykonawcy oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji.

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

744 dni

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Tak

5.2.)Fakultatywne podstawy wykluczenia

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Nie

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunków ich wprowadzenia w § 13 Projektu (Wzoru) Umowy

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Tak

7.6.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2024-07-22 09:00

8.2.)Miejsce składania ofert

https://platformazakupowa.pl/pn/gorzow/proceedings

8.3.)Termin otwarcia ofert

2024-07-22 09:15

8.4.)Termin związania ofertą

do 2024-08-20

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

72260000-5Usługi w zakresie oprogramowania
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Powiązane lokalnie

Aktywne w tym samym rynku lokalnym

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 29.07.2024, 09:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Miasto Gorzów Wlkp. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gorzów Wielkopolski.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 72260000-5 (Usługi w zakresie oprogramowania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.