Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
8 018 471 zł
Umowa zawarta
4 lipca 2024
Okres realizacji
36 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Czas reakcji20%Okres gwarancji i rękojmi20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remonty i bieżące utrzymanie jezdni dróg krajowych i wojewódzkich na terenie miasta Opola

Zamawiający Miejski Zarząd Dróg w Opolu (Opole, Opolskie) rozstrzygnął postępowanie „Remonty i bieżące utrzymanie jezdni dróg krajowych i wojewódzkich na terenie miasta Opola”, wybierając ofertę wykonawcy Protect Building Łukasz Mikoda. Wartość umowy: 8 018 471 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Miejski Zarząd Dróg w OpoluOpole, Opolskieopublikowano 12 lipca 2024
Wartość umowy
8 018 471 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Protect Building Łukasz Mikoda (Lędziny), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 8 018 471,48 zł (umowę zawarto 4 lipca 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 36 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail