Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
686 055 zł
Umowa zawarta
11 lipca 2024
Okres realizacji
do 15 listopada 2024
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 686 055 zł – 966 826 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa kancelarii Leśnictwa Warlity wraz z infrastrukturą techniczną.

Zamawiający Nadleśnictwo Stare Jabłonki (Stare Jabłonki, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa kancelarii Leśnictwa Warlity wraz z infrastrukturą techniczną”, wybierając ofertę wykonawcy FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA DAMAX Przemysław Dawid. Wartość umowy: 686 055 zł. Złożono 5 ofert.

Wartość umowy
686 055 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA DAMAX Przemysław Dawid (Działdowo), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 686 054,65 zł (umowę zawarto 11 lipca 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 686 054,65 zł do 966 825,84 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 15 listopada 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Nadleśnictwo Stare Jabłonki

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 510544202

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Olsztyńska

1.5.2.)Miejscowość

Stare Jabłonki

1.5.3.)Kod pocztowy

14-133

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL621 - Elbląski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

starejablonki@olsztyn.lasy.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://stare-jablonki.olsztyn.lasy.gov.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/931490

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Gospodarka leśna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Budowa kancelarii Leśnictwa Warlity wraz z infrastrukturą techniczną.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-131f706e-18d6-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00408409

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-07-11

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00477156/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.1 Budowa kancelarii Leśnictwa Warlity

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00339221

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SA.270.10.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

719342,84 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budowa kancelarii Leśnictwa Warlity

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45442100-8 - Roboty malarskie

45233140-2 - Roboty drogowe

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

686054,65 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

966825,84 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

686054,65 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA DAMAX Przemysław Dawid

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5711716882

7.3.3)Ulica

Chabrowa 29

7.3.4)Miejscowość

Działdowo

7.3.5)Kod pocztowy

13-200

7.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-07-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

686054,65 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2024-11-15

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 000 zł
Próbka: 1599 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 063 zł1 803 654 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 570 591 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 063 zł
Mediana
550 000 zł
Górny kwartyl
1 803 654 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Nadleśnictwo Stare Jabłonki prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Stare Jabłonki.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 686 055 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA DAMAX Przemysław Dawid (Działdowo). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.