Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: NOVIA spółka z o.o.; KOMES Ochrona spółka z o.o

Wartość umowy
2 772 805 zł
Umowa zawarta
24 czerwca 2024
Okres realizacji
od 1 lipca 2024 do 28 lutego 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena70%Kwalifikacje i doświadczenie pracowników20%Czas reakcji grupy interwencyjnej (czas dojazdu do każdej placówki)10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Świadczenie usług w zakresie dozorowania i ochrony obiektów Sądu Rejonowego w Wieliczce, w tym działanie grup interwencyjnych”

Zamawiający Sąd Rejonowy w Wieliczce (Wieliczka, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług w zakresie dozorowania i ochrony obiektów Sądu Rejonowego w Wieliczce,…”, wybierając ofertę wykonawcy ERA spółka z o.o. Wartość umowy: 2 772 805 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Sąd Rejonowy w WieliczceWieliczka, Małopolskie (powiat Wielicki →)opublikowano 9 lipca 2024
Wartość umowy
2 772 805 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,8 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: ERA spółka z o.o. (Chorzów), wspólnie z: NOVIA spółka z o.o.; KOMES Ochrona spółka z o.o.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 2 772 804,64 zł (umowę zawarto 24 czerwca 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 lipca 2024 r. do 28 lutego 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail