ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

„Przygotowanie i dostawa posiłków (usługa cateringowa) dla uczniów i dzieci uczęszczających do szkoły podstawowej i przedszkola prowadzonych przez Gminę Siedliszcze w roku szkolnym 2024/2025 r.”

Zamawiający Gmina Siedliszcze (Siedliszcze, Lubelskie) prowadził postępowanie „Przygotowanie i dostawa posiłków (usługa cateringowa) dla uczniów i dzieci…”. Termin składania ofert minął 19 lipca 2024, 13:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina SiedliszczeSiedliszcze, Lubelskie (powiat Chełmski →)opublikowano 9 lipca 2024
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 376 000 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
19 lipca 2024, 13:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,8 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Kwalifikacje osoby układającej jadłospisy (dietetyka/ technologa żywienia)20%Doświadczenie dietetyka/technologa żywienia układającego jadłospis20%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    09 lipca 2024

    Termin ofert: 19 lipca 2024 13:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    08 sierpnia 2024

    4 oferty1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Kwalifikacje osoby układającej jadłospisy (dietetyka/ technologa żywienia) 20%, Doświadczenie dietetyka/technologa żywienia układającego jadłospis 20%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Przygotowanie i dostawa posiłków (usługa cateringowa) dla uczniów i dzieci uczęszczających do szkoły podstawowej i przedszkola prowadzonych przez Gminę Siedliszcze w roku szkolnym….

  • 3

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail