Wynik częściowy: umowy w 7 z 9 części, 2 unieważniono9 części
Łączna wartość umów
413 754 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Dostawa nici chirurgicznych szczegółowo opisana w załączniku nr 1a do SWZ
    Wartość umowy
    143 400 zł
    3 oferty
  2. Unieważniona
    Część 2Dostawa wyrobów medycznych szczegółowo opisana w załączniku nr 1a do SWZ
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  3. Umowa zawarta
    Część 3Dostawa wyrobów medycznych szczegółowo opisana w załączniku nr 1a do SWZ
    Wartość umowy
    25 920 zł
    1 oferta
  4. Unieważniona
    Część 4Dostawa wyrobów medycznych szczegółowo opisana w załączniku nr 1a do SWZ
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
    1 oferta
  5. Umowa zawarta
    Część 5Dostawa sprzętu medycznego szczegółowo opisana w załączniku nr 1a do SWZ
    Wartość umowy
    45 630 zł
    1 oferta
  6. Umowa zawarta
    Część 6Dostawa sprzętu medycznego szczegółowo opisana w załączniku nr 1a do SWZ
    Wartość umowy
    19 440 zł
    1 oferta
  7. Umowa zawarta
    Część 7Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego szczegółowo opisana w załączniku nr 1a do SWZ
    Wartość umowy
    39 607 zł
    1 oferta
  8. Umowa zawarta
    Część 8Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów opatrunkowych szczegółowo opisana w załączniku nr 1a do SWZ
    Wartość umowy
    22 555 zł
    1 oferta
  9. Umowa zawarta
    Część 9Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów opatrunkowych szczegółowo opisana w załączniku nr 1a do SWZ
    Wartość umowy
    117 202 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
10 ofert(łącznie na 9 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa wyrobów medycznych

Zamawiający Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie - Państwowy Instytut Badawczy (Kraków, Małopolskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa wyrobów medycznych”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 413 754 zł. Złożono 10 ofert.

Łączna wartość umów
413 754 zł
Liczba ofert
10 ofertłącznie, 9 części
Konkurencyjność
~4,6 ofert
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

9 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 9 części: w 7 wybrano wykonawcę, 2 unieważniono.

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: Bialmed Sp. z o.o. (część 1); IMED Poland Sp. z o.o. (część 3); Camedica Paweł Harasimiuk Spółka komandytowa (część 5); Bertz Medical Spółka z o.o. Spółka komandytowa (część 6) oraz 3 innych.

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 413 754,00 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 10 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej –Curie –Państwowy Instytut Badawczy Oddział w Krakowie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000288366

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Garncarska 11

1.5.2.)Miejscowość

Kraków

1.5.3.)Kod pocztowy

31-115

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL213 - Miasto Kraków

1.5.7.)Numer telefonu

+48126348282

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.publiczne@krakow.nio.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://krakow.nio.gov.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://krakow.nio.gov.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa wyrobów medycznych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-01aaacd7-013d-11ef-b81b-aebd110f5279

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00404138

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-07-09

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00315538

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP-271-32/24

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa nici chirurgicznych szczegółowo opisana w załączniku nr 1a do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.5.5.)Wartość części

220555,20 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa wyrobów medycznych szczegółowo opisana w załączniku nr 1a do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.5.5.)Wartość części

18480,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa wyrobów medycznych szczegółowo opisana w załączniku nr 1a do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.5.5.)Wartość części

24000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa wyrobów medycznych szczegółowo opisana w załączniku nr 1a do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.5.5.)Wartość części

23000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa sprzętu medycznego szczegółowo opisana w załączniku nr 1a do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

33141000-0 - Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne

4.5.5.)Wartość części

42300,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa sprzętu medycznego szczegółowo opisana w załączniku nr 1a do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

33141000-0 - Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne

4.5.5.)Wartość części

19440,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego szczegółowo opisana w załączniku nr 1a do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

33141110-4 - Opatrunki

4.5.5.)Wartość części

41210,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów opatrunkowych szczegółowo opisana w załączniku nr 1a do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

33141110-4 - Opatrunki

4.5.5.)Wartość części

25240,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów opatrunkowych szczegółowo opisana w załączniku nr 1a do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

33141110-4 - Opatrunki

4.5.5.)Wartość części

121590,66 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

143400,33 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

235944,58 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

143400,33 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Bialmed Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8490000039

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-06-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

143400,33 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

„Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: 1) nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty;”

Sekcja 11

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 12

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

25920,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

25920,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

25920,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 13

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

IMED Poland Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

1180068223

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 14

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-06-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

25920,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 15

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba, że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty

Sekcja 16

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

30240,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 17

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 18

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

45630,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

45630,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

45630,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 19

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Camedica Paweł Harasimiuk Spółka komandytowa

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5391503758

7.3.4)Miejscowość

Lublin

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 20

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-06-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

45630,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 21

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 22

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

19440,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

19440,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

19440,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 23

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Bertz Medical Spółka z o.o. Spółka komandytowa

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7831719298

7.3.4)Miejscowość

Komorniki

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 24

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-06-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

19440,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 25

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 26

OFERTY (dla części 7)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

39606,84 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

39606,84 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

39606,84 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 27

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

NTM-MED S.C.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5993173291

7.3.4)Miejscowość

Gorzów Wielkopolski

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 28

UMOWA (dla części 7)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-06-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

39606,84 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 29

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 30

OFERTY (dla części 8)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

22555,04 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

22555,04 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

22555,04 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 31

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Bertz Medical Sp. z o.o. Sp.k.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7831719298

7.3.4)Miejscowość

Komorniki

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 32

UMOWA (dla części 8)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-06-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

22555,04 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 33

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 34

OFERTY (dla części 9)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

117201,79 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

117201,79 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

117201,79 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 35

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 9)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Paul Hartmann Polska Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7310004993

7.3.4)Miejscowość

Pabianice

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 36

UMOWA (dla części 9)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-05-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

117201,79 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33600000-6Produkty farmaceutyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
2 304 112 zł
Próbka: 259 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
466 666 zł9 752 135 zł
Rozstęp międzykwartylowy
9 285 469 zł
Źródło próbki
CPV 33600000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
466 666 zł
Mediana
2 304 112 zł
Górny kwartyl
9 752 135 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie - Państwowy Instytut Badawczy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kraków.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 413 754 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33600000-6 (Produkty farmaceutyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Bialmed Sp. z o.o. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.