Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
341 922 zł
Umowa zawarta
8 lipca 2024
Okres realizacji
160 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawy kruszywa łamanego do napraw nawierzchni dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Osusznica w 2024 roku

Zamawiający Nadleśnictwo Osusznica (Osusznica, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawy kruszywa łamanego do napraw nawierzchni dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa…”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Michał Chmurzyński. Wartość umowy: 341 922 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Nadleśnictwo OsusznicaOsusznica, Pomorskie (powiat Bytowski →)opublikowano 9 lipca 2024
Wartość umowy
341 922 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Michał Chmurzyński (Borowiec 71, 83-320 Sulęczyno), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 341 921,55 zł (umowę zawarto 8 lipca 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 160 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail