Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
372 487 zł
Umowa zawarta
12 czerwca 2024
Okres realizacji
36 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa leku Andeksanetu Alfa

Zamawiający Uniwesytecki Szpital Kliniczny w Poznaniu (Poznań, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa leku Andeksanetu Alfa”, wybierając ofertę wykonawcy AstraZeneca Kft. Wartość umowy: 372 487 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Uniwesytecki Szpital Kliniczny w PoznaniuPoznań, Wielkopolskieopublikowano 8 lipca 2024
Wartość umowy
372 487 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    29 maja 2024

    Termin ofert: 6 czerwca 2024 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    08 lipca 2024

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy AstraZeneca Kft. (Budapeszt).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 372 487,25 zł (umowę zawarto 12 czerwca 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 36 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail