Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
419 934 zł
Umowa zawarta
20 czerwca 2024
Okres realizacji
7 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Skrócony termin realizacji zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Zakup taboru niskoemisyjnego dla Gminy Sadowie” - Dostawa 2 szt. fabrycznie nowych pojazdów do przewozu osób

Zamawiający Gmina Sadowie (Sadowie, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „„Zakup taboru niskoemisyjnego dla Gminy Sadowie” - Dostawa 2 szt. fabrycznie nowych…”, wybierając ofertę wykonawcy SACAR J. Cerna, Z. Cerny Spółka Jawna. Wartość umowy: 419 934 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina SadowieSadowie, Świętokrzyskieopublikowano 8 lipca 2024
Wartość umowy
419 934 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,0 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    08 maja 2024

    Termin ofert: 16 maja 2024 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    08 lipca 2024

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy SACAR J. Cerna, Z. Cerny Spółka Jawna (Stalowa Wola).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 419 934,00 zł (umowę zawarto 20 czerwca 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 7 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail