Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Przewozy szkolne w Gminie Cybinka

Zamawiający Gmina Cybinka (Cybinka, Lubuskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Przewozy szkolne w Gminie Cybinka”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina CybinkaCybinka, Lubuskie (powiat Słubicki →)opublikowano 5 lipca 2024
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 382 869 zł
Konkurencyjność
~1,7 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Cybinka

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 970770416

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Szkolna 5

1.4.2.)Miejscowość

Cybinka

1.4.3.)Kod pocztowy

69-108

1.4.4.)Województwo

lubuskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL431 - Gorzowski

1.4.7.)Numer telefonu

683911440

1.4.8.)Numer faksu

684113769

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@cybinka.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.cybinka.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f92877e2-10c3-11ee-9355-06954b8c6cb9

2.2.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00399224

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2024-07-05

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00276028

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Przewozy szkolne w Gminie Cybinka

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi pn

„Przewozy szkolne w Gminie Cybinka", tj. świadczenie usług transportowych dla miejscowości Gminy Cybinka, z których dzieci i młodzież będą dowożone z miejsca zamieszkania do szkół i przedszkoli: 1) Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Białkowie, 2) Zespołu Szkół w Cybince - Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego przy ul. Szkolnej 15, 3) Zespołu Szkól w Cybince – Przedszkole im. Bajkowe Przedszkole w Cybince przy ul. Dąbrowskiego 12, 4) Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Słubicach przy Al. Niepodległości 23 oraz odwożone do miejsca zamieszkania, zgodnie z ustalonym harmonogramem przewozów. 2. Harmonogram przewozów: 1) Trasa I – 7:30 - Sądów, Cybinka ul. Dąbrowskiego, ul. Szkolna; 2) Trasa II – 7:00 - Radzików, 7:10 - Sądów, Sądów NŻ, Cybinka ul. Dąbrowskiego, ul. Szkolna; kurs powrotny - 12:50 - Cybinka ul. Szkolna, ul. Dąbrowskiego, Sądów, Radzików; kurs powrotny – 14:30 - Cybinka ul. Szkolna, ul. Dąbrowskiego, Sądów, Radzików; 3) Trasa III – 6:50 – Maczków; 7:00 – Urad; 7:15 - Koziczyn, Cybinka ul. Szkolna, ul. Dąbrowskiego; kurs powrotny: 13:40 – Cybinka ul. Szkolna, ul. Dąbrowskiego, Koziczyn, Urad, Maczków; kurs powrotny 14:55 – Cybinka ul. Szkolna, ul. Dąbrowskiego, Koziczyn, Urad, Maczków; 4) Trasa IV – 7:40 – Bieganów, Cybinka ul. Szkolna, ul. Dąbrowskiego; kurs powrotny 12:50 – Cybinka ul. Szkolna, ul. Dąbrowskiego, Bieganów, Rybojedzko; kurs powrotny – 14:55 - Cybinka ul. Szkolna, Bieganów, Rybojedzko; 5) Trasa V – 6:50 – Rybojedzko, Bieganów, Cybinka ul. Szkolna; 6) Trasa VI - 6:50 - Rąpice, 6:55 - Kłopot, 7:00 - Mielesznica, 7:10 - Grzmiąca, Białków, Cybinka, ul. Szkolna; 7) Trasa VII – 7:00 – Krzesin 7:15 – Rąpice, 7:20 - Kłopot, 7:25 - Mielesznica, Tawęcin-skrzyżowanie, 7:35 - Białków, Cybinka, ul. Szkolna, ul. Dąbrowskiego; kurs powrotny - 12:50 – Cybinka ul. Szkolna, ul. Dąbrowskiego, Białków, Grzmiąca Tawęcin – skrzyżowanie, Mielesznica, Kłopot, Rąpice, Krzesin; kurs powrotny – 14:30 - Cybinka ul. Szkolna, ul. Dąbrowskiego, Białków, Grzmiąca, Tawęcin – skrzyżowanie, Mielesznica, Kłopot, Rąpice, Krzesin; 8) Trasa VIII – 7:50 – Grzmiąca, Białków, Cybinka ul. Szkolna, ul. Dąbrowskiego; 9) Trasa IX – 7:45 – Cybinka 7:50 – Białków 8:00 – Grzmiąca 8:10 – Kłopot, Rąpice, ul. Młyńska; Kurs powrotny – 13:30 – Rąpice, ul. Młyńska, Kłopot, Grzmiąca, Białków; 10) Trasa X (przewóz dzieci i młodzieży niepełnosprawnej) – 7:20 – Cybinka ul. Szkolna, Słubice Al. Niepodległości 23; kurs powrotny – 14:30 Słubice Al. Niepodległości 23, Cybinka ul. Szkolna. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmian kilkuminutowych ustalonych wyżej godzin dla każdej trasy w powyższym harmonogramie oraz zmiany wariantów tras między obiektami szkolnymi. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w rozdz. III Specyfikacji Warunków Zamówienia.

3.9.)Główny kod CPV

60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

3.10.)Dodatkowy kod CPV

60140000-1 - Nieregularny transport osób

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-08-17

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2023-09-01 do 2024-06-30

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Przedsiębiorstwo Transportowo - Handlowe "TRANSHAND" Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5980002736

4.3.3.)Ulica

Osiedle Przemysłowe 16

4.3.4.)Miejscowość

Słubice

4.3.5.)Kod pocztowy

69-100

4.3.6.)Województwo

lubuskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

710095,20 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2023/BZP 00391487/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-06-30

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

599805,09 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60112000-6Usługi w zakresie publicznego trans…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
382 869 zł
Próbka: 40 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
199 301 zł656 309 zł
Rozstęp międzykwartylowy
457 009 zł
Źródło próbki
CPV 60112000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
199 301 zł
Mediana
382 869 zł
Górny kwartyl
656 309 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Cybinka prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Cybinka.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60112000-6 (Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.