Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
324 878 zł
Umowa zawarta
2 lipca 2024
Okres realizacji
do 30 listopada 2024
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 324 878 zł – 393 341 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności faktury40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Letnie oczyszczanie utwardzonych dróg gminnych na terenie Gminy Raszyn w 2024 roku

Zamawiający Gmina Raszyn (Raszyn, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Letnie oczyszczanie utwardzonych dróg gminnych na terenie Gminy Raszyn w 2024 roku”, wybierając ofertę wykonawcy PREZERO BAŁTYCKA ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Wartość umowy: 324 878 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina RaszynRaszyn, Mazowieckie (powiat Pruszkowski →)opublikowano 4 lipca 2024
Wartość umowy
324 878 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PREZERO BAŁTYCKA ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Warszawa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 324 877,64 zł (umowę zawarto 2 lipca 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 324 877,64 zł do 393 340,67 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 listopada 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail