Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Elektromobilność w Związku Komunalnym Nieskażone Środowisko

Zamawiający Związek Komunalny Nieskażone Środowisko z siedzibą w Łosicach (Łosice, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Elektromobilność w Związku Komunalnym Nieskażone Środowisko”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 309 350 zł
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Związek Komunalny Nieskażone Środowisko z siedzibą w Łosicach

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 030190164

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Ekologiczna 5

1.4.2.)Miejscowość

Łosice

1.4.3.)Kod pocztowy

08-200

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL925 - Siedlecki

1.4.7.)Numer telefonu

609757733

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

biuro@zkns-losice.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zkns-losice.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4d2e2228-da28-11ee-9fce-3adbe5eb3a3d

2.2.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00388572

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2024-06-28

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00230184

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Elektromobilność w Związku Komunalnym Nieskażone Środowisko

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest w ramach inwestycji „ Elektromobilność w Związku Komunalnym Nieskażone Środowisko” dostawa dwóch elektrycznych pojazdów ciężarowych o dopuszczalnej masie całkowitej do 3500 kg i nadwoziem typu:
1.1 Samochód dostawczy o napędzie elektrycznym typu FURGON o DMC do 3,5 Mg.
1.2. Samochód dostawczy o napędzie elektrycznym, ciężarowy o DMC do 3,5 Mg
wywrotka z burtami i z podwyższeniem w postaci nadstawki do zbiórki selektywnej.

3.9.)Główny kod CPV

34144900-7 - Pojazdy elektryczne

3.10.)Dodatkowy kod CPV

34136100-0 - Lekkie samochody półciężarowe

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-03-26

4.2.)Okres realizacji zamówienia

130 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

ITS System Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8943037245

4.3.3.)Ulica

Kwiatkowskiego 22

4.3.4.)Miejscowość

Siechnice

4.3.5.)Kod pocztowy

55-011

4.3.6.)Województwo

dolnośląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

709711,23 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00276226/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-06-05

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

709711,23 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34144900-7Pojazdy elektryczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
309 350 zł
Próbka: 20 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
188 850 zł749 098 zł
Rozstęp międzykwartylowy
560 248 zł
Źródło próbki
CPV 34144900· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
188 850 zł
Mediana
309 350 zł
Górny kwartyl
749 098 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Związek Komunalny Nieskażone Środowisko z siedzibą w Łosicach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łosice.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34144900-7 (Pojazdy elektryczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.