Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
5 033 341 zł
Umowa zawarta
21 czerwca 2024
Okres realizacji
20 miesiące
Oferty w postępowaniu
8 ofertceny: 4 094 011 zł – 8 242 115 złodrzucone: 6wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 23% od najtańszej złożonej (część ofert odrzucono)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji20%Doświadczenie kierownika budowy20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Brzuśce

Zamawiający Gmina Subkowy (Subkowy, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Brzuśce”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Hydro-Serwis Stanisław Mielewczyk. Wartość umowy: 5 033 341 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Gmina SubkowySubkowy, Pomorskie (powiat Tczewski →)opublikowano 26 czerwca 2024
Wartość umowy
5 033 341 zł
Liczba ofert
8 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Hydro-Serwis Stanisław Mielewczyk (Rokity), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 5 033 340,97 zł (umowę zawarto 21 czerwca 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 8 ofert; ceny wahały się od 4 094 010,57 zł do 8 242 115,08 zł. Odrzucono 6 ofert.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 20 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail