Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Fundacja Leśne Zacisze· Siemiątkowomała firma
Cena wybranej oferty
152 230 zł
Umowa zawarta
28 maja 2024
Okres realizacji
do 31 grudnia 2024
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena80%Doświadczenie opiekuna osoby przebywającej w schronisku20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zapewnienie noclegu i tymczasowego schronienia z usługami opiekuńczymi dla 10 bezdomnych mężczyzn z terenu Miasta Płocka

Zamawiający Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Płocku (Płock, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Zapewnienie noclegu i tymczasowego schronienia z usługami opiekuńczymi dla 10 bezdomnych…”, wybierając ofertę wykonawcy Fundacja Leśne Zacisze. Cena wybranej oferty: 152 230 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w PłockuPłock, Mazowieckieopublikowano 25 czerwca 2024
Cena wybranej oferty
152 230 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Fundacja Leśne Zacisze (Siemiątkowo), mała firma.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 152 230,00 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 grudnia 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Płocku

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 004730267

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Stanisława Zgliczyńskiego 4

1.5.2.)Miejscowość

Płock

1.5.3.)Kod pocztowy

09-400

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL923 - Płocki

1.5.7.)Numer telefonu

243640210

1.5.8.)Numer faksu

243640213

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.publiczne@mopsplock.eu

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.mopsplock.eu

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-056ec44a-1117-11ef-9381-e6cc5d6d04e5

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ochrona socjalna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zapewnienie noclegu i tymczasowego schronienia z usługami opiekuńczymi
dla 10 bezdomnych mężczyzn z terenu Miasta Płocka

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-056ec44a-1117-11ef-9381-e6cc5d6d04e5

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00382011

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-06-25

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00053486/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Zapewnienie miejsc noclegowych i schronienia z usługami opiekuńczymi dla osób bezdomnych z terenu miasta Płocka w okresie od V do XII.2024

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00321258

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ADM.281.1.4.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

151803,70

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie

10 miejsc tymczasowego schronienia z usługami opiekuńczymi dla bezdomnych mężczyzn z terenu miasta Płocka pozbawionych miejsc schronienia oraz wymagających pomocy w formie usług opiekuńczych w okresie od maja 2024r. do 31.12.2024r. Zamawiający przewiduje w okresie obowiązywania umowy realizację 1.171 świadczeń. Do-puszcza się możliwość zmiany ilości świadczeń (miejsc noclegowych z usługami opiekuńczymi) w stosunku miesięcznym ze względu na potrzeby środowiska oraz możliwości finansowe gminy. Jednakże Zamawiający przewiduje, że minimalna ilość świadczeń w drugim półroczu 2024 nie będzie mniejsza niż 1.000.

4.5.3.)Główny kod CPV

85311000-2 - Usługi opieki społecznej obejmujące miejsca noclegowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

152230 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

152230 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

152230 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Fundacja Leśne Zacisze

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

0000454997

7.3.3)Ulica

Sokołowy Kąt 1

7.3.4)Miejscowość

Siemiątkowo

7.3.5)Kod pocztowy

09-135

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-05-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

197860 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2024-12-31

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

85311000-2Usługi opieki społecznej obejmujące…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
265 000 zł
Próbka: 25 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
162 000 zł648 953 zł
Rozstęp międzykwartylowy
486 953 zł
Źródło próbki
CPV 85311000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
162 000 zł
Mediana
265 000 zł
Górny kwartyl
648 953 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Płocku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Płock.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 152 230 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 85311000-2 (Usługi opieki społecznej obejmujące miejsca noclegowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Fundacja Leśne Zacisze (Siemiątkowo). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.