Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
35 zł
Umowa zawarta
24 maja 2024
Okres realizacji
do 31 grudnia 2024
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 35 zł – 50 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności faktury40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonywanie robót budowlanych w zakresie instalacji sanitarnych wod. - kan., c.o. bieżącego utrzymania zasobu komunalnego lokali i budynków

Zamawiający Zarząd Nieruchomości Miejskich (Brzeg, Opolskie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonywanie robót budowlanych w zakresie instalacji sanitarnych wod. - kan., c.o.…”, wybierając ofertę wykonawcy Firma Instalacyjno-Usługowa Solaris Jacek Biernacki. Cena wybranej oferty: 35 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Zarząd Nieruchomości MiejskichBrzeg, Opolskie (powiat Brzeski →)opublikowano 21 czerwca 2024
Cena wybranej oferty
35 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Firma Instalacyjno-Usługowa Solaris Jacek Biernacki (Lewin Brzeski), mała firma.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 35,20 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 35,20 zł do 49,59 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 grudnia 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zarząd Nieruchomości Miejskich

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 160011169

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

B. Chrobrego 32

1.5.2.)Miejscowość

Brzeg

1.5.3.)Kod pocztowy

49-300

1.5.4.)Województwo

opolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL523 - Nyski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@znmbrzeg.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.znmbrzeg.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-dade28ba-c65b-11ee-a84d-d63fc4d19e65

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Zarządzanie nieruchomościami i lokalami

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykonywanie robót budowlanych w zakresie instalacji sanitarnych wod. - kan., c.o. bieżącego utrzymania zasobu komunalnego lokali i budynków

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-dade28ba-c65b-11ee-a84d-d63fc4d19e65

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00378262

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-06-21

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00092209/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.2 "Wykonywanie robót budowlanych w zakresie instalacji sanitarnych wod. – kan. , gaz, c. o. bieżącego utrzymania zasobu komunalnego lokali i budynków”

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00096989

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZO.P.02.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje roboty budowlane w roboty budowlane w zakresie bieżącego utrzymania instalacji sanitarnych, wod. – kan., gazowych, c.o., zasobu komunalnego lokali i budynków, wynikających ze zgłoszenia najemców, przeglądów technicznych i zdarzeń losowych wraz z robotami ogólnobudowlanymi i uzupełniającymi wielobranżowymi, w zależności od potrzeb. Usunięcie zagrożenia życia, zdrowia lub mienia mieszkańców, albo osób trzecich spowodowanych złym stanem technicznym ww. instalacji.

4.5.3.)Główny kod CPV

45232460-4 - Roboty sanitarne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

35,20 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

49,59 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

35,20 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Firma Instalacyjno-Usługowa Solaris Jacek Biernacki

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7471235195

7.3.3)Ulica

Janów 19

7.3.4)Miejscowość

Lewin Brzeski

7.3.5)Kod pocztowy

49-330

7.3.6.)Województwo

opolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-05-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

300000 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2024-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45232460-4Roboty sanitarne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
320 000 zł
Próbka: 33 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
223 629 zł1 849 057 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 625 428 zł
Źródło próbki
CPV 45232· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
223 629 zł
Mediana
320 000 zł
Górny kwartyl
1 849 057 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zarząd Nieruchomości Miejskich prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Brzeg.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 35 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45232460-4 (Roboty sanitarne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Firma Instalacyjno-Usługowa Solaris Jacek Biernacki (Lewin Brzeski). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.