Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 282 512 zł
Umowa zawarta
18 czerwca 2024
Okres realizacji
90 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Utworzenie 32 nowych miejsc opieki w ramach programu Aktywny Maluch 2022-2029 - edycja 1 w Żłobku w Gminie Niedźwiada, Górka Lubartowska 66, 21-104 Niedźwiada

Zamawiający Gmina Niedźwiada (Niedźwiada, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Utworzenie 32 nowych miejsc opieki w ramach programu Aktywny Maluch 2022-2029 - edycja 1…”, wybierając ofertę wykonawcy Zakład Remontowo Budowlany Alicja Jedut. Wartość umowy: 1 282 512 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina NiedźwiadaNiedźwiada, Lubelskieopublikowano 19 czerwca 2024
Wartość umowy
1 282 512 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Zakład Remontowo Budowlany Alicja Jedut (Lubartów), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 282 512,38 zł (umowę zawarto 18 czerwca 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 90 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail