Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Budowa oczyszczalni wód opadowych - wyloty do Kanału Młyńskiego - etap II

Zamawiający Gmina Miejska Tczew (Tczew, Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Budowa oczyszczalni wód opadowych - wyloty do Kanału Młyńskiego - etap II”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina Miejska TczewTczew, Pomorskie (powiat Tczewski →)opublikowano 17 czerwca 2024
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 294 128 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Miejska Tczew

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 191675273

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Plac Piłsudskiego 1

1.4.2.)Miejscowość

Tczew

1.4.3.)Kod pocztowy

83-110

1.4.4.)Województwo

pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL638 - Starogardzki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

wzp@um.tczew.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.wrotatczewa.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-cbd49b6a-8855-11ee-b55a-a22b2d7f700e

2.2.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00368699

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2024-06-17

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00505464

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Budowa oczyszczalni wód opadowych - wyloty do Kanału Młyńskiego - etap II

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przebudowy sieci kanalizacji deszczowej układu oczyszczania wód opadowych na kolektorach deszczowych odprowadzających wody opadowe i roztopowe z terenu miasta Tczewa do kanału Młyńskiego poprzez wylot nr III, który znajduje się na działce 13/2, w obrębie 0005;
2. Zakres robót obejmuje:
1) roboty ziemne,
2) montaż urządzeń oczyszczalni,
3) roboty towarzyszące (w tym zabezpieczenie wykopów) oraz roboty odtworzeniowe (odtworzenie nawierzchni), przy zastosowaniu zasad i zapewnieniu niezbędnych warunków zgodnych z ustawą z dnia 19 lipca 2019 r. o zapewnieniu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami, zabezpieczenie ewentualnie napotkanej infrastruktury technicznej: teletechnicznej, elektroenergetycznej, gazowej,
4) wykonanie dokumentacji geodezyjnej i powykonawczej oraz przeprowadzenie rozruchu technicznego oczyszczalni,
5) prace porządkowe - oczyszczenie piaskownika.

3.9.)Główny kod CPV

45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-02-07

4.2.)Okres realizacji zamówienia

170 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Firma "Ars" Arkadiusz Stubba

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5931023098

4.3.3.)Ulica

Świerkowa 7

4.3.4.)Miejscowość

Kolnik

4.3.5.)Kod pocztowy

83-032

4.3.6.)Województwo

pomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

2066400,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00098099/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-06-05

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

2066400,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45232130-2Roboty budowlane w zakresie rurocią…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 294 128 zł
Próbka: 95 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
648 828 zł3 663 530 zł
Rozstęp międzykwartylowy
3 014 702 zł
Źródło próbki
CPV 45232130· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
648 828 zł
Mediana
1 294 128 zł
Górny kwartyl
3 663 530 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miejska Tczew prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Tczew.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45232130-2 (Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.