Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
70 479 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    31 365 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    39 114 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
6 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin wykonania40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej na przebudowę i budowę dróg w Puławach”.

Zamawiający Zarząd Dróg Miejskich w Puławach (Puławy, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej na przebudowę i budowę dróg w…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 70 479 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Zarząd Dróg Miejskich w PuławachPuławy, Lubelskie (powiat Puławski →)opublikowano 13 czerwca 2024
Łączna wartość umów
70 479 zł
Liczba ofert
6 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~3,5 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Marek Strumidło Usługi Projektowe (część 1); IMTECH Marek Bieńko (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 70 479,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 6 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zarząd Dróg Miejskich w Puławach

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 7162469877

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Skowieszyńska 51

1.5.2.)Miejscowość

Puławy

1.5.3.)Kod pocztowy

24-100

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL815 - Puławski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@zdm.pulawy.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zdmpulawy.bip.lubelskie.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://pulawy.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej na przebudowę i budowę dróg w Puławach”.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d1fd4d3c-fb09-11ee-b016-82aaee56c84c

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00365146

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-06-13

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00039074/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.7 Opracowanie dokumentacji technicznej budowy i przebudowy dróg w Puławach

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00285020

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZDM.421.6.2024.DM

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem części I zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania „Przebudowa drogi w ul. Sadowej”. Zakres opracowania dotyczy przebudowy drogi w ul. Sadowej (oznaczonej w MPZP jako B25 KDD) o długości ok. 105mb (na wysokości garaży) i mieści się w granicach działki ewid. nr 3087/39 obręb miasto Puławy. W obecnym stanie droga posiada jezdnię o nawierzchni bitumicznej oraz miejsca postojowe wykonane z trylinki betonowej. Opracowanie projektowe powinno obejmować zakres branży drogowej (jezdnia, zjazdy, miejsca postojowe, zieleń, chodnik, organizacja ruchu), branży elektrycznej (oświetlenie drogowe), branży telekomunikacyjnej ( kanał technologiczny), branży sanitarnej (kanalizacja deszczowa)- odwodnienie do istniejącej kanalizacji deszczowej za pomocą wpustów deszczowych.

4.5.3.)Główny kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.)Wartość części

16260,16 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem części 2 zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn. „Budowa drogi 026KD (ul. Fabryczna) w os. Wólka Profecka”. Zakres opracowania dotyczy budowy drogi w ul. Fabrycznej (oznaczonej w MPZP jako 026KD) o długości ok. 90mb mieszczącej się w granicach działek ewid. nr 507/2, 508/2, 509/3, 509/5, 511/3, 514/2, 518/2, 522/2, 524/2, 521/5, 965/29 obręb Wólka Profecka. W obecnym stanie droga posiada nawierzchnię gruntową i jest nieutwardzona. Opracowanie projektowe powinno obejmować zakres branży drogowej (jezdnia, zjazdy, chodnik, zieleń, organizacja ruchu), branży elektrycznej (oświetlenie drogowe), branży telekomunikacyjnej (kanał technologiczny), branży sanitarnej (kanalizacja deszczowa).

4.5.3.)Główny kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.)Wartość części

24390,24 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

31365,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

147600,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

31365,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Marek Strumidło Usługi Projektowe

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7161028438

7.3.4)Miejscowość

Puławy

7.3.5)Kod pocztowy

24-100

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-06-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

31365,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

150 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

39114,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

147600,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

39114,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

IMTECH Marek Bieńko

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7162680810

7.3.4)Miejscowość

Góra Puławska

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-06-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

39114,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

150 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71320000-7Usługi inżynieryjne w zakresie proj…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
225 500 zł
Próbka: 245 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
139 102 zł390 244 zł
Rozstęp międzykwartylowy
251 142 zł
Źródło próbki
CPV 71320000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
139 102 zł
Mediana
225 500 zł
Górny kwartyl
390 244 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zarząd Dróg Miejskich w Puławach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Puławy.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 70 479 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71320000-7 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Marek Strumidło Usługi Projektowe (Puławy). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.