Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Montaż efektywnego energetycznie oświetlenia ulicznego na terenie gminy Kołaki Kościelne

Zamawiający Gmina Kołaki Kościelne (Kołaki Kościelne, Podlaskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Montaż efektywnego energetycznie oświetlenia ulicznego na terenie gminy Kołaki Kościelne”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 250 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Kołaki Kościelne

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 450670278

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Kościelna 11

1.4.2.)Miejscowość

Kołaki Kościelne

1.4.3.)Kod pocztowy

18-315

1.4.4.)Województwo

podlaskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL842 - Łomżyński

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

gminakolaki@op.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.kolaki.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-fb899938-6f11-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.2.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00360096

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2024-06-11

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Nie

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Montaż efektywnego energetycznie oświetlenia ulicznego na terenie gminy Kołaki Kościelne

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

W ramach zadania wykonane zostaną:
Projektowany punkt świetlny będzie oświetlał ogólnodostępne miejsca publiczne – drogi. Punkt świetlny składa się z:
Latarnia hybrydowa
-słupa oświetleniowego(stalowego) z betonowym fundamentem prefabrykowanym
-oprawy oświetleniowej zamocowanej na wysięgniku
- 2szt. paneli fotowoltaicznych
-turbiny wiatrowej
-akumulatorów żelowych(bezobsługowych)
-czujnika zmierzchowego
Projektowane punkty świetlne będą stanowiły konstrukcję hybrydową, autonomiczną(zasilany energią z turbiny wiatrowej oraz z 2 paneli fotowoltaicznych). Wymagana autonomia w przypadku skrajnie niekorzystnych warunków atmosferycznych – min. 48h.
Latarnia:
- słup oświetleniowy betonowy
- oprawy oświetleniowej zamocowanej na wysięgniku
- przewodu zasilającego doprowadzonego od najbliższego istniejącego punktu świetlnego


Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia opisuje dokumentacja techniczna stanowiące załączniki do niniejszej SWZ oraz wzór umowy.

3.9.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-12-01

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2024-02-16

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

ALL-WORKS Sp. z o.o.

4.3.1.1.)Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe „MADO” Andrzej Mróz w spadku

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7191575197

4.3.4.)Miejscowość

Szczuczyn

4.3.6.)Województwo

podlaskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

426810,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2023/BZP 00542357/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-02-16

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

426810 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 250 zł
Próbka: 1594 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 134 zł1 828 825 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 595 691 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 134 zł
Mediana
550 250 zł
Górny kwartyl
1 828 825 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Kołaki Kościelne prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kołaki Kościelne.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.