Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Przebudowa laboratorium Wodnego Wydziału Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu pl. Grunwaldzki 24 we Wrocławiu - etap I (prace rozbiórkowe).

Zamawiający Uniwersytet Przyrodniczy We Wrocławiu (Wrocław, Dolnośląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Przebudowa laboratorium Wodnego Wydziału Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Uniwersytet Przyrodniczy We WrocławiuWrocław, Dolnośląskieopublikowano 10 czerwca 2024
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 384 273 zł
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

UNIWERSYTET PRZYRODNICZY WE WROCŁAWIU

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000001867

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Cypriana Kamila Norwida 25

1.4.2.)Miejscowość

Wrocław

1.4.3.)Kod pocztowy

50-375

1.4.4.)Województwo

dolnośląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL514 - Miasto Wrocław

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zofia.golinska-zalewska@upwr.edu.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.upwr.edu.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-9d3a687b-5e96-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.2.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00359498

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2024-06-10

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00419748

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Przebudowa laboratorium Wodnego Wydziału Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji
Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu pl. Grunwaldzki 24 we Wrocławiu
- etap I (prace rozbiórkowe).

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Demontaż wraz z magazynowaniem w kontenerach wyposażenia laboratorium przeznaczonego do ponownego wbudowania.
Usunięcie powłok malarskich i okładzin na ścianach i sufitach.
Rozbiórka elementów płyty głównej wraz z kanałami i posadzką.
Rozbiórka ścian z luksferów i fundamentów żelbetowych pod istniejącymi pompami.
Usunięcie odspojonych i zainfekowanych tynków wewnętrznych.
Impregnacja ścian środkami grzybobójczymi.
Wykonanie powłok polimocznikowych istniejących zbiorników żelbetowych wraz z przygotowaniem i uszczelnieniem podłoża i zabezpieczeniem przed uszkodzeniem.
Przygotowanie i pomalowanie ściany w miejscu montażu Wrocławskiego Węzła Wodnego
Demontaż , przeniesienie i zamocowanie makiety Wrocławskiego Węzła Wodnego na ścianie wraz z wykonaniem konstrukcji mocującej i zabezpieczeniem przed uszkodzeniem.
Utylizacja odpadów budowlanych.
Prace będą prowadzone w obiekcie czynnym (laboratorium wyłączone jest z użytkowania).

3.9.)Główny kod CPV

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45442100-8 - Roboty malarskie

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-11-24

4.2.)Okres realizacji zamówienia

60 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Bau Serwis Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

020437610

4.3.3.)Ulica

Karmelkowa 29

4.3.4.)Miejscowość

Wrocław

4.3.5.)Kod pocztowy

52-437

4.3.6.)Województwo

dolnośląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

482098,50 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2023/BZP 00514682/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-01-23

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

383698,50 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45111300-1Roboty rozbiórkowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
384 273 zł
Próbka: 22 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
158 165 zł772 357 zł
Rozstęp międzykwartylowy
614 192 zł
Źródło próbki
CPV 45111300· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
158 165 zł
Mediana
384 273 zł
Górny kwartyl
772 357 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Uniwersytet Przyrodniczy We Wrocławiu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wrocław.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45111300-1 (Roboty rozbiórkowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.