Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
42 556 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    7497 zł
    6 ofert
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    21 986 zł
    4 oferty
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    13 073 zł
    5 ofert
Oferty w postępowaniu
15 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Druk i dostawa materiałów promocyjnych dla potrzeb Uniwersytetu Ignatianum w Krakowie

Zamawiający Uniwersytet Ignatianum w Krakowie (Kraków, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Druk i dostawa materiałów promocyjnych dla potrzeb Uniwersytetu Ignatianum w Krakowie”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 42 556 zł. Złożono 15 ofert.

Zamawiający: Uniwersytet Ignatianum w KrakowieKraków, Małopolskieopublikowano 10 czerwca 2024
Łączna wartość umów
42 556 zł
Liczba ofert
15 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~3,8 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    29 kwietnia 2024

    Termin ofert: 10 maja 2024 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    10 czerwca 2024

    6 ofert2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Print Profit sp. z o.o. (części 1, 3); Firma Poligraficzno-Introligatorska „UDZIAŁOWIEC” sp. z o.o. (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 42 556,20 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 15 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail