Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
204 zł
Umowa zawarta
5 czerwca 2024
Okres realizacji
24 miesiące
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 204 zł – 283 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena80%Aspekty społeczne20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługi cateringowe na potrzeby Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej

Zamawiający Politechnika Warszawska (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Usługi cateringowe na potrzeby Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej”, wybierając ofertę wykonawcy Bistro Chochelka U. Wyszyńska, G. Respondek s.c. Cena wybranej oferty: 204 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Politechnika WarszawskaWarszawa, Mazowieckieopublikowano 6 czerwca 2024
Cena wybranej oferty
204 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Bistro Chochelka U. Wyszyńska, G. Respondek s.c. (Warszawa), mikrofirma.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 203,82 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 203,82 zł do 282,96 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 24 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail