Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
268 755 zł
Umowa zawarta
3 czerwca 2024
Okres realizacji
90 dni
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 268 755 zł – 466 170 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Częściowa likwidacja barier architektonicznych na terenie kampusu Politechniki Białostockiej ZK-DZP.262.33.2024

Zamawiający Politechnika Białostocka (Białystok, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Częściowa likwidacja barier architektonicznych na terenie kampusu Politechniki…”, wybierając ofertę wykonawcy NEXBUD Jacek Waśko. Wartość umowy: 268 755 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Politechnika BiałostockaBiałystok, Podlaskieopublikowano 5 czerwca 2024
Wartość umowy
268 755 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~4,7 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy NEXBUD Jacek Waśko (Kobylanka 8A), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 268 755,00 zł (umowę zawarto 3 czerwca 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 268 755,00 zł do 466 170,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 90 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail