ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Prowadzenie zajęć z języka angielskiego dla studentów Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku w roku akademickim 2024/2025

Zamawiający Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku (Gdańsk, Pomorskie) prowadził postępowanie „Prowadzenie zajęć z języka angielskiego dla studentów Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku w…”. Termin składania ofert minął 13 czerwca 2024, 11:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Akademia Sztuk Pięknych w GdańskuGdańsk, Pomorskieopublikowano 5 czerwca 2024
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 105 332 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
13 czerwca 2024, 11:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,6 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena40%Doświadczenie osób przeprowadzających lektoraty60%

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 40%, Doświadczenie osób przeprowadzających lektoraty 60%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Prowadzenie zajęć z języka angielskiego dla studentów Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku w roku akademickim 2024/2025.

  • 3

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail