Wynik częściowy: umowy w 3 z 8 części, 5 unieważniono8 części
Łączna wartość umów
30 848 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 2Zarządzanie zmianą. 1. Przygotowanie i przeprowadzenie szkolenia specjalistycznego: a) trwającego 16 godzin (2 dni szkoleniowe) x 45 minut x 2 grupy, b) przez co najmniej 1 eksperta/trenera, c) dla grup 20 osobowych w terminach podanych w S
    Wartość umowy
    8576 zł
    8 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 3Efektywna komunikacja i wystąpienia publiczne. 1. Przygotowanie i przeprowadzenie szkolenia specjalistycznego: a) trwającego 16 godzin (2 dni szkoleniowe) x 45 minut x 2 grupy, b) przez co najmniej 1 eksperta/trenera, c) dla grup 20 osobowy
    Wartość umowy
    7936 zł
    13 ofert
  3. Umowa zawarta
    Część 4Wypracowanie rozwiązań metodą Design thinking. 1. Przygotowanie i przeprowadzenie szkolenia specjalistycznego: a) trwającego 16 godzin (2 dni szkoleniowe) x 45 minut x 2 grupy, b) przez co najmniej 1 eksperta/trenera, c) dla grup 20 osobowy
    Wartość umowy
    14 336 zł
    6 ofert
  4. Unieważniona
    Część 5Zarządzanie projektami. 1. Przygotowanie i przeprowadzenie szkolenia specjalistycznego: a) trwającego 32 godziny (4 dni szkoleniowe) x 45 minut x 2 grupy, b) przez co najmniej 1 eksperta/trenera, c) dla grup 20 osobowych w terminach podanyc
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
  5. Unieważniona
    Część 6Zarządzanie stowarzyszeniem i finanse publiczne. 1. Przygotowanie i przeprowadzenie szkolenia specjalistycznego: a) trwającego 16 godzin (2 dni szkoleniowe) x 45 minut x 2 grupy, b) przez co najmniej 1 eksperta/trenera, c) dla grup 20 osobo
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  6. Unieważniona
    Część 7
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  7. Unieważniona
    Część 8Warsztat podsumowujący, sesja follow-up. 1. Przygotowanie i przeprowadzenie warsztatu podsumowującego: a) trwającego 1 dzień szkoleniowy tj. 8 godz. x 45 minut, b) przez co najmniej dwóch trenerów, c) dla grupy 40 osobowej w terminie podany
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  8. Unieważniona
    Część 9Konferencja podsumowująca. 1. Przygotowanie i przeprowadzenie konferencji podsumowującej: a) trwającego 8 godzin (1 dzień szkoleniowy) x 45 minut, b) od 2 do 4 ekspertów/trenerów, c) dla grupy 150 osobowej w terminie podanych w SWZ
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
Oferty w postępowaniu
27 ofert(łącznie na 8 części)
Kryteria wyboru
Cena40%Koncepcja realizacji szkolenia30%Doświadczenie trenera30%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług szkoleniowych dla uczestników projektu „Zintegrowani”.

Zamawiający Krajowa Szkoła Administracji Publicznej im. Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Świadczenie usług szkoleniowych dla uczestników projektu „Zintegrowani””: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 30 848 zł. Złożono 27 ofert.

Łączna wartość umów
30 848 zł
Liczba ofert
27 ofertłącznie, 8 części
Konkurencyjność
~4,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

7 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 8 części: w 3 wybrano wykonawcę, 5 unieważniono.

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: Poczta Polska S.A. (część 2); VR Training Sp. z o.o. (część 3); ZESPÓŁ EKSPERTÓW MANAGER PELCZAR sp. j. (część 4).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 30 848,00 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 27 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Krajowa Szkoła Administracji Publicznej im. Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 006472421

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Wawelska 56

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-922

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ewa.baran@ksap.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.ksap.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ksap.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Państwowa jednostka organizacyjna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie usług szkoleniowych dla uczestników projektu „Zintegrowani”.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-863a9dd7-dd4e-11ee-9fce-3adbe5eb3a3d

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00352204

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-06-05

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Kształtowanie umiejętności zarządzania w Związkach ZIT – Zintegrowani (pilotaż). Nr projektu - PTFE.02.01-IZ.00-0003/24.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00238057

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

WN-B.260.0004.24

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Warsztat budowania zespołu.
1. Przygotowanie i przeprowadzenie szkolenia specjalistycznego:
a) trwającego 24 godziny (3 następujące po sobie dni szkoleniowe) x 45 minut x 2 grupy
b) przez co najmniej 2 ekspertów/trenerów, dla każdej grupy, każdego dnia
c) dla grup 20 osobowych w terminach podanych w SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.5.)Wartość części

76800 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zarządzanie zmianą.
1. Przygotowanie i przeprowadzenie szkolenia specjalistycznego:
a) trwającego 16 godzin (2 dni szkoleniowe) x 45 minut x 2 grupy,
b) przez co najmniej 1 eksperta/trenera,
c) dla grup 20 osobowych w terminach podanych w SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.5.)Wartość części

25600 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Efektywna komunikacja i wystąpienia publiczne.
1. Przygotowanie i przeprowadzenie szkolenia specjalistycznego:
a) trwającego 16 godzin (2 dni szkoleniowe) x 45 minut x 2 grupy,
b) przez co najmniej 1 eksperta/trenera,
c) dla grup 20 osobowych w terminach podanych w SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.5.)Wartość części

25600 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wypracowanie rozwiązań metodą Design thinking.
1. Przygotowanie i przeprowadzenie szkolenia specjalistycznego:
a) trwającego 16 godzin (2 dni szkoleniowe) x 45 minut x 2 grupy,
b) przez co najmniej 1 eksperta/trenera,
c) dla grup 20 osobowych w terminach podanych w SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.5.)Wartość części

25600 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zarządzanie projektami.
1. Przygotowanie i przeprowadzenie szkolenia specjalistycznego:
a) trwającego 32 godziny (4 dni szkoleniowe) x 45 minut x 2 grupy,
b) przez co najmniej 1 eksperta/trenera,
c) dla grup 20 osobowych w terminach podanych w SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.5.)Wartość części

51200 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zarządzanie stowarzyszeniem i finanse publiczne.
1. Przygotowanie i przeprowadzenie szkolenia specjalistycznego:
a) trwającego 16 godzin (2 dni szkoleniowe) x 45 minut x 2 grupy,
b) przez co najmniej 1 eksperta/trenera,
c) dla grup 20 osobowych w terminach podanych w SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.5.)Wartość części

25600 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Organizacja konsultacji z otoczeniem i negocjacje.
1. Przygotowanie i przeprowadzenie szkolenia specjalistycznego:
a) trwającego 16 godzin (2 dni szkoleniowe) x 45 minut,
b) przez co najmniej 2 ekspertów/trenerów (co najmniej jeden trener na grupę),
c) dla 40 osób podzielonych na 2 dwudziestoosobowe grupy, w terminie podanym w SWZ,
d) założenie do realizacji: praca w grupach z elementami wspólnymi w programie.
e) praca w dwóch salach.

4.5.3.)Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.5.)Wartość części

25600 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Warsztat podsumowujący, sesja follow-up.
1. Przygotowanie i przeprowadzenie warsztatu podsumowującego:
a) trwającego 1 dzień szkoleniowy tj. 8 godz. x 45 minut,
b) przez co najmniej dwóch trenerów,
c) dla grupy 40 osobowej w terminie podanym w SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.5.)Wartość części

12800 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Konferencja podsumowująca.
1. Przygotowanie i przeprowadzenie konferencji podsumowującej:
a) trwającego 8 godzin (1 dzień szkoleniowy) x 45 minut,
b) od 2 do 4 ekspertów/trenerów,
c) dla grupy 150 osobowej w terminie podanych w SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.5.)Wartość części

25600 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 2

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

8

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

8

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

5120 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

19800 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

8576 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Poczta Polska S.A.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5250007313

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-05-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

8576 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-05-13 do 2025-03-04

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

13

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

13

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

5

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

5120 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

25600 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

7936 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

VR Training Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7393886003

7.3.4)Miejscowość

Olsztyn

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-05-10

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

7936 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-06-10 do 2025-03-04

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

7200 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

25600 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

14336 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ZESPÓŁ EKSPERTÓW MANAGER PELCZAR sp. j.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6790145692

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-05-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

14336 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-09-09 do 2025-03-04

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.

Sekcja 19

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Nie złożono żadnej oferty.

Sekcja 20

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Nie złożono żadnej oferty.

Sekcja 21

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Nie złożono żadnej oferty.

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Nie złożono żadnej oferty.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

80000000-4Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
108 581 zł
Próbka: 101 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
46 200 zł245 155 zł
Rozstęp międzykwartylowy
198 955 zł
Źródło próbki
CPV 80000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
46 200 zł
Mediana
108 581 zł
Górny kwartyl
245 155 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.