Wynik częściowy: umowy w 3 z 5 części, 2 unieważniono5 części
Łączna wartość umów
125 280 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1Przedmiotem zamówienia jest wsparcie psychologa w CIC w Poznaniu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ - OPZ, na zasadach określonych we wzorze umowy, stanowiącej załącznik nr 4 do SWZ
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
  2. Unieważniona
    Część 2Przedmiotem zamówienia jest wsparcie psychologa w CIC w Pile. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ - OPZ, na zasadach określonych we wzorze umowy, stanowiącej załącznik nr 4 do SWZ
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
  3. Umowa zawarta
    Część 3Przedmiotem zamówienia jest wsparcie psychologa w CIC w Lesznie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ - OPZ, na zasadach określonych we wzorze umowy, stanowiącej załącznik nr 4 do SWZ
    Wartość umowy
    38 880 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Część 4Przedmiotem zamówienia jest wsparcie psychologa w CIC w Koninie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ - OPZ, na zasadach określonych we wzorze umowy, stanowiącej załącznik nr 4 do SWZ
    Wartość umowy
    43 200 zł
    2 oferty
  5. Umowa zawarta
    Część 5Przedmiotem zamówienia jest wsparcie psychologa w CIC w Kaliszu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ - OPZ, na zasadach określonych we wzorze umowy, stanowiącej załącznik nr 4 do SWZ
    Wartość umowy
    43 200 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
4 oferty(łącznie na 5 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Znajomość języka ukraińskiego20%Znajomość języka rosyjskiego20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wsparcie psychologa w punktach informacyjnych w Centrach Integracji Cudzoziemców

Zamawiający Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu (Poznań, Wielkopolskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Wsparcie psychologa w punktach informacyjnych w Centrach Integracji Cudzoziemców”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 125 280 zł. Złożono 4 oferty.

Łączna wartość umów
125 280 zł
Liczba ofert
4 ofertyłącznie, 5 części
Konkurencyjność
~2,3 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    13 marca 2024

    Termin ofert: 21 marca 2024 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    04 czerwca 2024

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 5 części: w 3 wybrano wykonawcę, 2 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy).

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma FUNDACJA COOPERACJA za łącznie 125 280,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 4 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail