Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: Hegemann GmbH (Partner Konsorcjum

Wartość umowy
6 009 840 zł
Umowa zawarta
22 maja 2024
Okres realizacji
od 1 czerwca 2024 do 30 listopada 2024
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 6 009 840 zł – 16 017 600 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%doświadczenie projektanta (P)20%doświadczenie kierownika budowy (KB)20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Sztuczne zasilanie brzegu morskiego w rejonie Półwyspu Helskiego kmH 0,0-23,5”

Zamawiający Dyrektor Urzędu Morskiego w Gdyni (Gdynia, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Sztuczne zasilanie brzegu morskiego w rejonie Półwyspu Helskiego kmH 0,0-23,5”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Robót Czerpalnych i Podwodnych Sp. z o.o. (Lider konsorcjum). Wartość umowy: 6 009 840 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Dyrektor Urzędu Morskiego w GdyniGdynia, Pomorskieopublikowano 27 maja 2024
Wartość umowy
6 009 840 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: Przedsiębiorstwo Robót Czerpalnych i Podwodnych Sp. z o.o. (Lider konsorcjum) (Gdańsk), wspólnie z: Hegemann GmbH (Partner Konsorcjum.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 6 009 840,00 zł (umowę zawarto 22 maja 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 6 009 840,00 zł do 16 017 600,00 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 czerwca 2024 r. do 30 listopada 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail