Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
200 000 zł
Umowa zawarta
23 maja 2024
Okres realizacji
do 30 kwietnia 2025
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 200 000 zł – 217 150 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywne świadczenie usług cateringowych (śniadania).

Zamawiający Ośrodek Sportu i Rekreacji Dzielnicy Śródmieście (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Sukcesywne świadczenie usług cateringowych (śniadania)”, wybierając ofertę wykonawcy MEJTS Marcin Zakrzewski. Wartość umowy: 200 000 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
200 000 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    29 kwietnia 2024

    Termin ofert: 7 maja 2024 08:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    26 maja 2024

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy MEJTS Marcin Zakrzewski (Zagórze), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 200 000,00 zł (umowę zawarto 23 maja 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 200 000,00 zł do 217 150,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 kwietnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail