Zmiana umowy · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie umowy
Zmiana umowy

Przebudowa ujęć wody w Górzycy wraz z przebudową wodociągu w miejscowości Owczary gmina Górzyca

Zamawiający Gmina Górzyca (Górzyca, Lubuskie) opublikował zmianę umowy w postępowaniu „Przebudowa ujęć wody w Górzycy wraz z przebudową wodociągu w miejscowości Owczary gmina…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina GórzycaGórzyca, Lubuskieopublikowano 17 maja 2024
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 2 000 000 zł
Konkurencyjność
~4,2 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana umowy

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA GÓRZYCA

1.3)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000539414

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

1 maja, 1

1.4.2.)Miejscowość

Górzyca

1.4.3.)Kod pocztowy

69-113

1.4.4.)Województwo

lubuskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL431 - Gorzowski

1.4.7.)Numer telefonu

957591211

1.4.8.)Numer faksu

95 7836507

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

ug@gorzyca.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

gorzyca.bip.net.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy zmiany

Umowy

2.2.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-dc2f2cfb-a300-11ed-b8d9-2a18c1f2976f

2.3.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00328126

2.4.)Wersja ogłoszenia

01

2.5.)Data ogłoszenia

2024-05-17

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa/umowa ramowa

PunktPoleWartość
3.1.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

3.1.1.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00079050

3.2.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.4.)Tryb udzielenia zamówienia/zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.5.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.6.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przebudowa ujęć wody w Górzycy wraz z przebudową wodociągu w miejscowości Owczary gmina Górzyca

3.7.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przebudowa ujęć wody w Górzycy wraz z przebudową wodociągu w miejscowości Owczary w formule „ zaprojektuj i wybuduj „

3.8.)Główny kod CPV

45232150-8 - Roboty w zakresie rurociągów do przesyłu wody

3.9.)Dodatkowy kod CPV

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie/umowie ramowej

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy/umowy ramowej

2023-03-16

4.2.)Okres realizacji zamówienia/umowy ramowej

do 2024-07-15

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę/umowę ramową
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Wodam Sp. Z.o.o ul. Parkowa 4b 55-040 Tyniec Mały Oddział Sulechów

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8961590981

4.3.3.)Ulica

Odrzańska

4.3.4.)Miejscowość

Sulechów

4.3.5.)Kod pocztowy

66-100

4.3.6.)Województwo

lubuskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy/umowy ramowej

2461000,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP

2023/BZP 00138546/01

Sekcja 5

Zmiana umowy/umowy ramowej

PunktPoleWartość
5.1.)Data zmiany umowy/umowy ramowej)

2024-05-15

5.2.)Podstawa prawna zmiany umowy/umowy ramowej

art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy

5.3.)Przyczyny dokonania zmian umowy/umowy ramowej

Problemów z uzyskaniem pozytywnej decyzji Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Gorzowie Wlkp przy uzgodnieniu projektu budowlanego

5.4.)Krótki opis zmiany umowy/umowy ramowej

Zmiana dokumentacji projektowej

5.5.)Wartość zmiany umowy
5.5.3.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.6.)Wcześniejsze zmiany umowy/umowy ramowej, obligujące do zamieszczenia ogłoszenia o zmianie umowy

Nie

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

brak

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45232150-8Roboty w zakresie rurociągów do prz…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
2 000 000 zł
Próbka: 27 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
569 666 zł5 265 640 zł
Rozstęp międzykwartylowy
4 695 974 zł
Źródło próbki
CPV 45232150· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
569 666 zł
Mediana
2 000 000 zł
Górny kwartyl
5 265 640 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Górzyca prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Górzyca.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45232150-8 (Roboty w zakresie rurociągów do przesyłu wody). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.