Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowo – kosztorysowej budowy i przebudowy dróg gminnych na terenie gminy Puławy

Zamawiający Gmina Puławy (Puławy, Lubelskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowo – kosztorysowej budowy i przebudowy dróg…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina PuławyPuławy, Lubelskie (powiat Puławski →)opublikowano 15 maja 2024
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 225 500 zł
Konkurencyjność
~3,5 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

6 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA PUŁAWY

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 431019922

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Dęblińska 4

1.4.2.)Miejscowość

Puławy

1.4.3.)Kod pocztowy

24-100

1.4.4.)Województwo

lubelskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL815 - Puławski

1.4.7.)Numer telefonu

81 887-41-21

1.4.8.)Numer faksu

81 887-41-22

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@pulawy.gmina.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.ugpulawy.bip.lubelskie.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6acebcd5-2532-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.2.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00324722

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2024-05-15

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00316768

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowo – kosztorysowej budowy i przebudowy dróg gminnych na terenie gminy Puławy

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej budowy chodnika wraz z przejściem dla pieszych w ciągu drogi gminnej nr 107522L
ul. Długiej w miejscowości Góra Puławska” – w ramach Funduszu Sołeckiego Sołectwa Góra Puławska Osiedle.
Droga gminna Nr 107522L ul. Długa położona jest na gruntach gminnych
w miejscowości Góra Puławska, działka gminna posiada nr ewid. 1003 (obręb Góra Puławska). Długość odcinka chodnika przedmiotowego opracowania wynosi około 130 m. Droga posiada nawierzchnię bitumiczną w zadowalającym stanie technicznym o szerokości 5,5 m.

3.9.)Główny kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

3.10.)Dodatkowy kod CPV

71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania

71354000-4 - Usługi sporządzania map

71245000-7 - Plany zatwierdzające, rysunki robocze i specyfikacje

45111250-5 - Badanie gruntu

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-08-22

4.2.)Okres realizacji zamówienia

120 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

"SEMITE" Michał Adach

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7162314169

4.3.4.)Miejscowość

Góra Puławska

4.3.6.)Województwo

lubuskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

8800,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2023/BZP 00393857/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2023-12-20

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

8800,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71320000-7Usługi inżynieryjne w zakresie proj…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
225 500 zł
Próbka: 245 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
139 102 zł390 244 zł
Rozstęp międzykwartylowy
251 142 zł
Źródło próbki
CPV 71320000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
139 102 zł
Mediana
225 500 zł
Górny kwartyl
390 244 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Puławy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Puławy.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71320000-7 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.