Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

WYKONANIE STAŁEJ OBSŁUGI BHP I SZKOLEŃ OKRESOWYCH BHP NA RZECZ JW. I INSTYTUCJI WOJSKOWYCH BĘDĄCYCH NA ZAOPATRZENIU 2.WOG

Zamawiający 2 Wojskowy Oddział Gospodarczy (Wrocław, Dolnośląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „WYKONANIE STAŁEJ OBSŁUGI BHP I SZKOLEŃ OKRESOWYCH BHP NA RZECZ JW. I INSTYTUCJI…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: 2 Wojskowy Oddział GospodarczyWrocław, Dolnośląskieopublikowano 13 maja 2024
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 417 325 zł
Konkurencyjność
~3,3 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

2 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 020625701

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Obornicka 100-102

1.4.2.)Miejscowość

Wrocław

1.4.3.)Kod pocztowy

50-984

1.4.4.)Województwo

dolnośląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL514 - Miasto Wrocław

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

2wog.zamowieniapubliczne@ron.mil.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.2wog.wp.mil.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6218c55d-82b7-11ed-b4ea-f64d350121d2

2.2.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00320477

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2024-05-13

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00514797

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

WYKONANIE STAŁEJ OBSŁUGI BHP I SZKOLEŃ OKRESOWYCH BHP NA RZECZ JW. I INSTYTUCJI WOJSKOWYCH BĘDĄCYCH NA ZAOPATRZENIU 2.WOG

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

zadanie nr - szkolenia okresowe

3.9.)Główny kod CPV

80550000-4 - Usługi szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-01-30

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2023-01-30 do 2023-11-30

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

KRAJOWY OŚRODEK USŁUGOWO DYDAKTYCZNY "PARTNER" SP. Z O.O.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6772208376

4.3.3.)Ulica

Podchorążych 3 /111

4.3.4.)Miejscowość

Kraków

4.3.5.)Kod pocztowy

30-084

4.3.6.)Województwo

małopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

42259,74 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00079004/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2023-12-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Wykreślenie z umowy jednostki -Delegaturę Wojskowej Inspekcji Gospodarki Energetycznej we Wrocławiu.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Wykreślenie jednostki z umowy, zmniejszenie wartości przedmiotu zamówienia.

5.4.6.)Wartość zmiany

7597,15

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

34662,59 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

80550000-4Usługi szkolenia w dziedzinie bezpi…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
417 325 zł
Próbka: 16 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
170 000 zł639 115 zł
Rozstęp międzykwartylowy
469 115 zł
Źródło próbki
CPV 80550· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
170 000 zł
Mediana
417 325 zł
Górny kwartyl
639 115 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

2 Wojskowy Oddział Gospodarczy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wrocław.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 80550000-4 (Usługi szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.