Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 660 750 zł
Umowa zawarta
7 maja 2024
Okres realizacji
18 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 1 660 750 zł – 3 047 946 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin wykonania zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Kompleksowe przygotowanie, uporządkowanie, zewidencjonowanie i archiwizacja materiałów archiwalnych oraz dokumentacji niearchiwalnej oraz przekazanie dokumentacji do archiwum zakładowego.

Zamawiający Województwo Warmińsko-mazurskie (Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Kompleksowe przygotowanie, uporządkowanie, zewidencjonowanie i archiwizacja materiałów…”, wybierając ofertę wykonawcy RODO-S Anna Kolecka. Wartość umowy: 1 660 750 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Województwo Warmińsko-mazurskieOlsztyn, Warmińsko-Mazurskieopublikowano 13 maja 2024
Wartość umowy
1 660 750 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy RODO-S Anna Kolecka (Kalisz), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 660 750,00 zł (umowę zawarto 7 maja 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 1 660 750,00 zł do 3 047 946,15 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 18 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

WOJEWÓDZTWO WARMIŃSKO-MAZURSKIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 510750309

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Emilii Plater 1

1.5.2.)Miejscowość

Olsztyn

1.5.3.)Kod pocztowy

10-562

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL622 - Olsztyński

1.5.7.)Numer telefonu

895219840

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@warmia.mazury.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://bip.warmia.mazury.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/warmia.mazury

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Kompleksowe przygotowanie, uporządkowanie, zewidencjonowanie i archiwizacja materiałów archiwalnych oraz dokumentacji niearchiwalnej oraz przekazanie dokumentacji do archiwum zakładowego.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-72015631-d53f-11ee-8305-7e4937eb936d

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00320101

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-05-13

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00018931/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.59 Porządkowanie i archiwizacja dokumentów

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Pomoc Techniczna – Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur 2021-2027.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00221259

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.272.1.10.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

1780919,30 PLN

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

1762919,30 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi uporządkowania i archiwizacji materiałów archiwalnych (kategorii A) oraz dokumentacji niearchiwalnej (kategorii B, BE i Bc) polegającej na kompleksowym przygotowaniu, uporządkowaniu i zewidencjonowaniu ww. dokumentów w celu przekazania ich do właściwego archiwum zakładowego.

4.5.3.)Główny kod CPV

79995100-6 - Usługi archiwizacyjne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1660750 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

3047946,15 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1660750 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

RODO-S Anna Kolecka

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9680049871

7.3.3)Ulica

Starożytna 151 A

7.3.4)Miejscowość

Kalisz

7.3.5)Kod pocztowy

62-800

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-05-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1660750 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

18 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79995100-6Usługi archiwizacyjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Województwo Warmińsko-mazurskie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Olsztyn.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 660 750 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79995100-6 (Usługi archiwizacyjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: RODO-S Anna Kolecka (Kalisz). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.