Wynik częściowy: umowy w 6 z 7 części, 1 unieważniono7 części
Łączna wartość umów
539 448 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Sukcesywna dostawa produktów mięsno-wędliniarskich. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Formularzu ofertowym stanowiącym Załącznik nr 1a do SWZ. Warunki realizacji zamówienia zawarte zostały w Projektowanych Postanowieniac
    Wartość umowy
    139 153 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Sukcesywna dostawa nabiału. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Formularzu ofertowym stanowiącym Załącznik nr 1b do SWZ. Warunki realizacji zamówienia zawarte zostały w Projektowanych Postanowieniach Umowy określonych w Za
    Hurt-Detal Artykuły Spożywczo-Rolne Anna Siekierko· Wysokie Mazowieckie
    Wartość umowy
    89 908 zł
    3 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Sukcesywna dostawa produktów sypkich, jaj oraz produktów pozostałych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Formularzu ofertowym stanowiącym Załącznik nr 1c do SWZ. Warunki realizacji zamówienia zawarte zostały w Projektowan
    POLARIS Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Małgorzata Gruszczyńska· Kalisz
    Wartość umowy
    107 475 zł
    3 oferty
  4. Umowa zawarta
    Część 4Sukcesywna dostawa produktów mrożonych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Formularzu ofertowym stanowiącym Załącznik nr 1d do SWZ. Warunki realizacji zamówienia zawarte zostały w Projektowanych Postanowieniach Umowy okre
    Widan Polska Sp. z o.o. Sp.k.· Przemyśl
    Wartość umowy
    33 468 zł
    3 oferty
  5. Umowa zawarta
    Część 5Sukcesywna dostawa ryb i przetworów rybnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Formularzu ofertowym stanowiącym Załącznik nr 1e do SWZ. Warunki realizacji zamówienia zawarte zostały w Projektowanych Postanowieniach Umowy
    Hurt-Detal Artykuły Spożywczo-Rolne Anna Siekierko· Wysokie Mazowieckie
    Wartość umowy
    31 240 zł
    3 oferty
  6. Unieważniona
    Część 6Sukcesywna dostawa pieczywa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Formularzu ofertowym stanowiącym Załącznik nr 1f do SWZ. Warunki realizacji zamówienia zawarte zostały w Projektowanych Postanowieniach Umowy określonych w Z
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  7. Umowa zawarta
    Część 7Sukcesywna dostawa świeżych warzyw i owoców. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Formularzu ofertowym stanowiącym Załącznik nr 1g do SWZ. Warunki realizacji zamówienia zawarte zostały w Projektowanych Postanowieniach Umowy
    AGROS Maciej Trzewik· Warszawa
    Wartość umowy
    138 204 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
16 ofert(łącznie na 7 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywne dostawy produktów żywnościowych na potrzeby Centralnego Ośrodka Szkolenia i Edukacji ABW w Emowie - nr sprawy: 1/ZP/2024

Zamawiający Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Sukcesywne dostawy produktów żywnościowych na potrzeby Centralnego Ośrodka Szkolenia i…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 539 448 zł. Złożono 16 ofert.

Zamawiający: Agencja Bezpieczeństwa WewnętrznegoWarszawa, Mazowieckieopublikowano 9 maja 2024
Łączna wartość umów
539 448 zł
Liczba ofert
16 ofertłącznie, 7 części
Konkurencyjność
~2,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

8 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 7 części: w 6 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: GOBARTO S.A. (część 1); Hurt-Detal Artykuły Spożywczo-Rolne Anna Siekierko (części 2, 5); POLARIS Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Małgorzata Gruszczyńska (część 3); Widan Polska Sp. z o.o. Sp.k. (część 4) oraz 1 innych.

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 539 447,84 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 16 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

AGENCJA BEZPIECZEŃSTWA WEWNĘTRZNEGO

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 015179728

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Rakowiecka 2A

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-993

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.)Numer telefonu

225856582

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.publiczne@abw.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.abw.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://abw.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Porządek i bezpieczeństwo publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Sukcesywne dostawy produktów żywnościowych na potrzeby Centralnego Ośrodka Szkolenia i Edukacji ABW w Emowie -
nr sprawy: 1/ZP/2024

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e974a84b-bf66-11ee-9897-f6855eb846c0

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00317952

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-05-09

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00070680/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Produkty żywnościowe

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00088473

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

1/ZP/2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

630662,26 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sukcesywna dostawa produktów mięsno-wędliniarskich. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Formularzu ofertowym stanowiącym Załącznik nr 1a do SWZ.
Warunki realizacji zamówienia zawarte zostały w Projektowanych Postanowieniach Umowy określonych w Załączniku nr 2a
do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne

4.5.5.)Wartość części

160208,25 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sukcesywna dostawa nabiału. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Formularzu ofertowym stanowiącym Załącznik nr 1b do SWZ.
Warunki realizacji zamówienia zawarte zostały w Projektowanych Postanowieniach Umowy określonych w Załączniku nr 2b
do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

15500000-3 - Produkty mleczarskie

4.5.5.)Wartość części

115099,31 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sukcesywna dostawa produktów sypkich, jaj oraz produktów pozostałych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Formularzu ofertowym stanowiącym Załącznik nr 1c do SWZ. Warunki realizacji zamówienia zawarte zostały w Projektowanych Postanowieniach Umowy określonych w Załączniku nr 2c do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

03142500-3 - Jaja

15400000-2 - Oleje i tłuszcze zwierzęce lub roślinne

24911000-3 - Żelatyny

4.5.5.)Wartość części

111918,40 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sukcesywna dostawa produktów mrożonych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Formularzu ofertowym stanowiącym Załącznik nr 1d do SWZ. Warunki realizacji zamówienia zawarte zostały w Projektowanych Postanowieniach Umowy określonych w Załączniku nr 2d do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

15331170-9 - Warzywa mrożone

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15894300-4 - Dania gotowe

4.5.5.)Wartość części

36129,65 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sukcesywna dostawa ryb i przetworów rybnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Formularzu ofertowym stanowiącym Załącznik nr 1e do SWZ. Warunki realizacji zamówienia zawarte zostały w Projektowanych Postanowieniach Umowy określonych w Załączniku nr 2e do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

15200000-0 - Ryby przetworzone i konserwowane

4.5.5.)Wartość części

45430,50 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sukcesywna dostawa pieczywa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Formularzu ofertowym stanowiącym Załącznik nr 1f do SWZ. Warunki realizacji zamówienia zawarte zostały w Projektowanych Postanowieniach Umowy określonych w Załączniku nr 2f do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

15810000-9 - Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie

4.5.5.)Wartość części

48210,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sukcesywna dostawa świeżych warzyw i owoców. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Formularzu ofertowym stanowiącym Załącznik nr 1g do SWZ. Warunki realizacji zamówienia zawarte zostały w Projektowanych Postanowieniach Umowy określonych w Załączniku nr 2g do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

15300000-1 - Owoce, warzywa i podobne produkty

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

03100000-2 - Produkty rolnictwa i ogrodnictwa

4.5.5.)Wartość części

113666,15 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

139152,75 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

175389 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

139152,75 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

GOBARTO S.A.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

411141076

7.3.3)Ulica

Wspólna 70

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

00-687

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-04-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

139152,75 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

89908,25 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

101674,58 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

89908,25 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Hurt-Detal Artykuły Spożywczo-Rolne Anna Siekierko

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

450686807

7.3.3)Ulica

Szpitalna 24

7.3.4)Miejscowość

Wysokie Mazowieckie

7.3.5)Kod pocztowy

18-200

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-04-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

89908,25 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

107475,12 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

107475,12 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

107475,12 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

POLARIS Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Małgorzata Gruszczyńska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

250450755

7.3.3)Ulica

Żołnierska 20A

7.3.4)Miejscowość

Kalisz

7.3.5)Kod pocztowy

62-800

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-04-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

107475,12 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

33467,60 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

33467,60 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

33467,60 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Widan Polska Sp. z o.o. Sp.k.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

021860918

7.3.3)Ulica

Jasińskiego 32e

7.3.4)Miejscowość

Przemyśl

7.3.5)Kod pocztowy

37-700

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-04-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

33467,60 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

31240 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

37362,50 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

31240 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Hurt-Detal Artykuły Spożywczo-Rolne Anna Siekierko

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

450686807

7.3.3)Ulica

Szpitalna 24

7.3.4)Miejscowość

Wysokie Mazowieckie

7.3.5)Kod pocztowy

18-200

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-04-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

31240 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

w postępowaniu nie złożono żadnej oferty

Sekcja 27

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 28

OFERTY (dla części 7)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

138204,12 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

150420,15 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

138204,12 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 29

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

AGROS Maciej Trzewik

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

142712638

7.3.3)Ulica

Bruzdowa 82A

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-991

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 30

UMOWA (dla części 7)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-04-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

138204,12 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15100000-9Produkty zwierzęce, mięso i produkt…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
263 392 zł
Próbka: 72 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
160 732 zł482 373 zł
Rozstęp międzykwartylowy
321 642 zł
Źródło próbki
CPV 15100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
160 732 zł
Mediana
263 392 zł
Górny kwartyl
482 373 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 539 448 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15100000-9 (Produkty zwierzęce. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: GOBARTO S.A. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.