Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

W przedmiotowym postępowaniu na „Wykonanie oraz dostawę materiałów promocyjnych na potrzeby Fundacji Orły Sportu (ID 918193)”, ogłoszonym w BZP pod nr. 2024/BZP 00294454/01 z dnia 2024-04-21, do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 29 kwietnia 2024 roku do godz. 14:00, wpłynęła jedna oferta: PPHU LIR Elżbieta Zajet, ul. Grunwaldzka 2, 82-300 Elbląg. Jedyna oferta złożona w niniejszym postępowaniu, została odrzucona na podstawie art. 226 ust.1 pkt 14) ponieważ wykonawca nie wniósł wadium. Wobec tego, że jedyna złożona oferta podlegała odrzuceniu, Zamawiający unieważnia postępowanie na po

Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy

Oferty w postępowaniu
1 ofertaodrzucone: 1
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie oraz dostawa materiałów promocyjnych na potrzeby Fundacji Orły Sportu.

Zamawiający Fundacja Orły Sportu (Puck, Pomorskie) opublikował wynik postępowania „Wykonanie oraz dostawa materiałów promocyjnych na potrzeby Fundacji Orły Sportu”. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Fundacja Orły SportuPuck, Pomorskie (powiat Pucki →)opublikowano 9 maja 2024
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 156 605 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: W przedmiotowym postępowaniu na „Wykonanie oraz dostawę materiałów promocyjnych na potrzeby Fundacji Orły Sportu (ID 918193)”, ogłoszonym w BZP pod nr. 2024/BZP 00294454/01 z dnia 2024-04-21, do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 29 kwietnia 2024… Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy.

  • 2

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę. Odrzucono 1 ofertę.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

FUNDACJA ORŁY SPORTU

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 012070310

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Zamkowa 6

1.5.2.)Miejscowość

Puck

1.5.3.)Kod pocztowy

84-100

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL634 - Gdański

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@orlysportu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://orlysportu.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/orlysportu

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Działalność edukacyjna i sport.

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykonanie oraz dostawa materiałów promocyjnych na potrzeby Fundacji Orły Sportu.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8d8b3e98-fe47-11ee-b81b-aebd110f5279

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00317710

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-05-09

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00294454

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

FOS.PN.1.2024.MC

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostarczenie Zamawiającemu, jak i na adresy wskazane przez Zamawiającego, materiałów promocyjnych objętych przedmiotem zamówienia (wraz z wniesieniem), określonym w Załączniku nr 1 do SWZ/umowy. Wykonanie przedmiotu zamówienia polega na kompleksowym opracowaniu i uzgodnieniu z Zamawiającym projektu graficznego materiałów promocyjnych (w szczególności ich treść i wygląd) oraz ich wykonanie na podstawie zaakceptowanego projektu graficznego.
Opis przedmiotu zamówienia stanowi: Załącznik nr 1 do SWZ.
Przedmiot zamówienia dostarczony będzie Zamawiającemu na ryzyko Wykonawcy i w ramach wynagrodzenia (określonego w ofercie) przysługującego Wykonawcy

4.5.3.)Główny kod CPV

39294100-0 - Artykuły informacyjne i promocyjne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W przedmiotowym postępowaniu na „Wykonanie oraz dostawę materiałów promocyjnych na potrzeby Fundacji Orły Sportu (ID 918193)”, ogłoszonym w BZP pod nr. 2024/BZP 00294454/01 z dnia 2024-04-21, do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 29 kwietnia 2024 roku do godz. 14:00, wpłynęła jedna oferta: PPHU LIR Elżbieta Zajet, ul. Grunwaldzka 2, 82-300 Elbląg.
Jedyna oferta złożona w niniejszym postępowaniu, została odrzucona na podstawie art. 226 ust.1 pkt 14) ponieważ wykonawca nie wniósł wadium. Wobec tego, że jedyna złożona oferta podlegała odrzuceniu, Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie przepisów art. 255 pkt 2) ustawy Pzp w związku z art. 266 ustawy Pzp.

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39294100-0Artykuły informacyjne i promocyjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
156 605 zł
Próbka: 28 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
71 581 zł289 667 zł
Rozstęp międzykwartylowy
218 086 zł
Źródło próbki
CPV 39294100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
71 581 zł
Mediana
156 605 zł
Górny kwartyl
289 667 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Fundacja Orły Sportu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Puck.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39294100-0 (Artykuły informacyjne i promocyjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.