Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
523 485 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności Zamawiającego w zakresie: Ubezpieczenia mienia od wszystkich ryzyk, Ubezpieczenia sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk, Ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej, Ubezpieczenia następstw nieszc
    Wartość umowy
    373 918 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Ubezpieczenie pojazdów Zamawiającego w zakresie: Ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych, Ubezpieczenia autocasco, Ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów, Ubezpieczenia Assis
    Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group Oddział w Łodzi· Łódź
    Wartość umowy
    124 638 zł
    5 ofert
  3. Umowa zawarta
    Część 3Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków członków ochotniczej straży pożarnej
    Generali T.U. S.A. Biuro w Olsztynie· Olsztyn
    Wartość umowy
    24 930 zł
    4 oferty
Oferty w postępowaniu
12 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena70%Zaakceptowanie klauzul dodatkowych20%Zwiększenie limitów odpowiedzialności10%Cena80%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Postępowanie o udzielenie zamówienia na ubezpieczenie Gminy Ryki

Zamawiający Gmina Ryki (Ryki, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Postępowanie o udzielenie zamówienia na ubezpieczenie Gminy Ryki”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość umów: 523 485 zł. Złożono 12 ofert.

Zamawiający: Gmina RykiRyki, Lubelskie (powiat Rycki →)opublikowano 30 kwietnia 2024
Łączna wartość umów
523 485 zł
Liczba ofert
12 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~1,8 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    07 marca 2024

    Termin ofert: 21 marca 2024 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    30 kwietnia 2024

    3 oferty3 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Wiener Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group (część 1); Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group Oddział w Łodzi (część 2); Generali T.U. S.A. Biuro w Olsztynie (część 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 523 485,30 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 12 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail