Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: Wodner II Kazimierz Żurawski

Wartość umowy
7 690 000 zł
Umowa zawarta
21 marca 2024
Okres realizacji
13 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 7 690 000 zł – 9 432 870 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin wykonania zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa oczyszczalni ścieków w Klonowej

Zamawiający Gmina Klonowa (Klonowa, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa oczyszczalni ścieków w Klonowej”, wybierając ofertę wykonawcy Instal-System Roman Torzewski. Wartość umowy: 7 690 000 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina KlonowaKlonowa, Łódzkieopublikowano 22 kwietnia 2024
Wartość umowy
7 690 000 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: Instal-System Roman Torzewski (Poddębice), wspólnie z: Wodner II Kazimierz Żurawski.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 7 690 000,00 zł (umowę zawarto 21 marca 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 7 690 000,00 zł do 9 432 870,00 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 13 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail