Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
ELEKTRO-SERVICE MAREK DZIDA· Lublinmikrofirma
Wartość umowy
385 000 zł
Umowa zawarta
11 kwietnia 2024
Okres realizacji
od 1 lipca 2024 do 31 sierpnia 2025
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 385 000 zł – 557 507 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja boiska piłkarskiego przy ul. Kolejowej w Besku

Zamawiający Gmina Besko (Besko, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja boiska piłkarskiego przy ul. Kolejowej w Besku”, wybierając ofertę wykonawcy ELEKTRO-SERVICE MAREK DZIDA. Wartość umowy: 385 000 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina BeskoBesko, Podkarpackie (powiat Sanocki →)opublikowano 11 kwietnia 2024
Wartość umowy
385 000 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ELEKTRO-SERVICE MAREK DZIDA (Lublin), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 385 000,00 zł (umowę zawarto 11 kwietnia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 385 000,00 zł do 557 507,20 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 lipca 2024 r. do 31 sierpnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail