Dostawa środków, preparatów i drobnego sprzętu do utrzymania czystości oraz żywe rośliny, sadzonki i rozsady; ziemia i preparaty do jej użyźniania.
Zamawiający 23 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitactyjny SP ZOZ (Lądek-Zdrój, Dolnośląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa środków, preparatów i drobnego sprzętu do utrzymania czystości oraz żywe rośliny,…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 263 296 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=673, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,3 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
5 wpisówOgłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | 23 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitactyjny SP ZOZ |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 890053731 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Pl. Mariański 7/8 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Lądek-Zdrój |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 57-540 |
| 1.4.4.) | Województwo | dolnośląskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL517 - Wałbrzyski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | +48 748117219 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | przetargi@23wszur.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.23wszur.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-6bdddfc5-a856-11ed-9236-36fed59ea7dd |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2024/BZP 00281169 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2024-04-11 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2023/BZP 00088110 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Dostawa środków, preparatów i drobnego sprzętu do utrzymania czystości oraz żywe rośliny, sadzonki i rozsady; ziemia i preparaty do jej użyźniania. |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Zadania nr 1- Rożne środki i artykuły do utrzymania czystości i produkty do pielęgnacji ciała, szczegółowy zakres, ilość, wyszczególnienie: określono w załączniku nr 3.1 do SWZ. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 39800000-0 - Środki czyszczące i polerujące |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 39220000-0 - Sprzęt kuchenny, artykuły gospodarstwa domowego i artykuły domowe oraz artykuły cateringowe 33700000-7 - Produkty do pielęgnacji ciała |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Zadania nr 2 - Różne środki do utrzymania czystości: w dziale żywienia i na basenie |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 39800000-0 - Środki czyszczące i polerujące |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Ziemia, kwiaty, rozsady, sadzonki, nawóz do kwiatów, szczegółowy zakres, ilość, wyszczególnienie: określono w załączniku nr 3.3 do SWZ. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 03121100-6 - Żywe rośliny, bulwy, korzenie, sadzonki i rozsady |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 14212410-7 - Warstwa uprawna gleby |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2023-03-02 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | od 2023-03-25 do 2024-03-24 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | KWIACIARNIA Jan Jakiwczuk |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 891306588 |
| 4.3.3.) | Ulica | ul. Kościuszki 37 „b”. |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Stronie Śl. |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 57-550 |
| 4.3.6.) | Województwo | dolnośląskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 7812,50 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE | 2023/BZP 00119758/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2024-03-24 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 7265,10 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Sekcja 6Informacje dodatkowe
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.