Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
576 005 zł
Umowa zawarta
19 marca 2024
Okres realizacji
od 20 marca 2024 do 31 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
8 ofertceny: 576 005 zł – 602 022 złodrzucone: 6
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie zawodowe osoby koordynującej/nadzorującej pracę pracowników ochrony40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług całodobowego dozoru oraz ochrony osób i mienia w obiekcie Centrum Wsparcia Społecznego „Na Przedwiośniu” w Warszawie w latach 2024 i 2025

Zamawiający Centrum Wsparcia Społecznego na Przedwiośniu (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług całodobowego dozoru oraz ochrony osób i mienia w obiekcie Centrum…”, wybierając ofertę wykonawcy MUSI NOVUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Cena wybranej oferty: 576 005 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Centrum Wsparcia Społecznego na PrzedwiośniuWarszawa, Mazowieckieopublikowano 11 kwietnia 2024
Cena wybranej oferty
576 005 zł
Liczba ofert
8 ofert
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy MUSI NOVUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Żyrardów).

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 576 005,04 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 8 ofert; ceny wahały się od 576 005,04 zł do 602 022,24 zł. Odrzucono 6 ofert.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 20 marca 2024 r. do 31 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail