Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
6 301 398 zł
Umowa zawarta
5 kwietnia 2024
Okres realizacji
13 miesiące
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa infrastruktury drogowej na terenie Gminy Kazimierz Biskupi

Zamawiający Gmina Kazimierz Biskupi (Kazimierz Biskupi, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa infrastruktury drogowej na terenie Gminy Kazimierz Biskupi”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. Wartość umowy: 6 301 398 zł.

Zamawiający: Gmina Kazimierz BiskupiKazimierz Biskupi, Wielkopolskieopublikowano 9 kwietnia 2024
Wartość umowy
6 301 398 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. (Kazimierz Biskupi), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 6 301 398,41 zł (umowę zawarto 5 kwietnia 2024 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: 13 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA KAZIMIERZ BISKUPI

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 311019102

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Plac Wolności 1

1.5.2.)Miejscowość

Kazimierz Biskupi

1.5.3.)Kod pocztowy

62-530

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL414 - Koniński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

inwestycje@kazimierz-biskupi.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://bip3.wokiss.pl/kazimierzbiskupi/bip/zamowienia-publiczne.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przebudowa infrastruktury drogowej na terenie Gminy Kazimierz Biskupi

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5637b53c-b462-11ee-b628-1a85378e6c0a

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00277399

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-04-09

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00032159/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.2 Przebudowa infrastruktury drogowej na terenie gminy Kazimierz Biskupi

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00040865

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy

3.1.1.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

Możliwe jest powierzenie wykonania zadania Spółce, ponieważ spełnione są wszystkie wymagane art. 214 ust. 1 pkt. 11
ustawy Pzp warunki

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

INR.271.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienie jest :
1. Przebudowa nawierzchni dróg:
- na osiedlu Zawadzkiego, przy ul. Golińskiej i przy ul. Bukowej w Kazimierzu Biskupim;
- ul. Targowiskowa w Kazimierzu Biskupim;
- ul. Krzywda w Kazimierzu Biskupim;
- w m. Tokarki Drugie;
- w m. Bochlewo;
- Tokarki Pierwsze - Zaborze;
- ul. Konopnickiej w Kazimierzu Biskupim;
- ul. Poprzeczna w m. Bielawy;
- łącznika w m. Wieruszew;
- końcowego odcinka w m. Jóźwin;
- w m. Daninów;
- w m. Wola Łaszczowa;
- ul. Asnyka w m. Posada;
- w parku w Kazimierzu Biskupim.
2. Przebudowa dróg w zakresie wykonania oświetlenia energooszczędnego:
- ul. Bielawy - Jodłowa w Kazimierzu Biskupim
- ul. Świerkowa w Kazimierzu Biskupim
- ul. Dębowa w Kazimierzu Biskupim
- ul. Bielawy - do ul. Węglewskiej w Kazimierzu Biskupim
- ul. Golińska w Kazimierzu Biskupim
- ul. Warszawska w Kazimierzu Biskupim
- ul. Ogrodowa w Kazimierzu Biskupim
- na osiedlu przy ul. Golińskiej w Kazimierzu Biskupim
- ul. Kwiatowa, ul. Leśna, ul. Krzywda w Kazimierzu Biskupim
- ul. Łąkowa, ul. Bagno, ul. Przyleśna w Kazimierzu Biskupim
- ul. Górnicza, ul. Targowiskowa, ul. Wąska ul. Klasztorna w Kazimierzu Biskupim
- ul. Sołecka i ul. Harcerska w Kazimierzu Biskupim
- odcinek od ul. Chełmońskiego od ul. Asnyka do ul. Reja w m. Posada
- ul. Krasickiego w m. Posada
- w m. Nieświastów
- ul. Szkolna w m. Władzimirów
- ul. Konopnickiej, ul. Prusa i ul. 1 Maja w Kazimierzu Biskupim
- w m. Sokółki
- ul. Jarzębinowa w m. Bielawy
- ul. Wyspiańskiego w m. Posada
- ul. Słowackiego w m. Posada
- ul. Kochanowskiego w m. Posada
- w m. Kozarzew
- w m. Kozarzewek
- w m. Bochlewo Drugie
- w m. Jóźwin
- w m. Tokarki Pierwsze
- w m. Tokarki Drugie

4.5.3.)Główny kod CPV

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45233140-2 - Roboty drogowe

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6652999317

7.3.3)Ulica

ul. Warszawska 11

7.3.4)Miejscowość

Kazimierz Biskupi

7.3.5)Kod pocztowy

62-530

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 7

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-04-05

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

6301398,41 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

13 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233220-7Roboty w zakresie nawierzchni dróg
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
706 024 zł
Próbka: 97 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
358 712 zł1 360 316 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 001 604 zł
Źródło próbki
CPV 45233220· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
358 712 zł
Mediana
706 024 zł
Górny kwartyl
1 360 316 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Kazimierz Biskupi prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kazimierz Biskupi.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 6 301 398 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233220-7 (Roboty w zakresie nawierzchni dróg). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. (Kazimierz Biskupi). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.