Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
374 166 zł
Umowa zawarta
4 kwietnia 2024
Okres realizacji
od 1 kwietnia 2024 do 31 marca 2027
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa Internetu (transmisja światłowodowa) na potrzeby Urzędu Gminy oraz monitoringu gminnego

Zamawiający Gmina Czerwonak (Czerwonak, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa Internetu (transmisja światłowodowa) na potrzeby Urzędu Gminy oraz monitoringu…”, wybierając ofertę wykonawcy INEA Sp. z o.o. Wartość umowy: 374 166 zł.

Zamawiający: Gmina CzerwonakCzerwonak, Wielkopolskie (powiat Poznański →)opublikowano 8 kwietnia 2024
Wartość umowy
374 166 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~2,1 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Zamiar zawarcia umowy

    18 marca 2024

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    08 kwietnia 2024

    1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy INEA Sp. z o.o. (Przeźmierowo).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 374 166,00 zł (umowę zawarto 4 kwietnia 2024 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 kwietnia 2024 r. do 31 marca 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA CZERWONAK

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 631258744

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Źródlana 39

1.5.2.)Miejscowość

Czerwonak

1.5.3.)Kod pocztowy

62-004

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL418 - Poznański

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

bz@czerwonak.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.czerwonak.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa Internetu (transmisja światłowodowa) na potrzeby Urzędu Gminy oraz monitoringu gminnego

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4aae7770-e531-11ee-a01e-f641a8763d5f

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00275079

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-04-08

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00032798/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.2 Dostawa Internetu

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00249523

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

Potrzeby Urzędu Gminy, niezbędne do zapewnienia bieżącej pracy, powiązane są ściśle z transmisją danych z i do sieci Internet i składają się z trzech części:
1. zapewnienie dostępu dla pracowników Urzędu do kluczowych aplikacji internetowych
2. zapewnienie transmisji danych z aplikacji internetowych oraz poczty elektronicznej zlokalizowanych w urzędzie
3. zapewnienie transmisji danych dla systemu monitoringu gminnego
c.d. w informacji dodatkowej

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BZ.271.16.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa Internetu w technologii światłowodowej (500 Mbps) na potrzeby Urzędu Gminy w celu zapewnienia bieżącej pracy opartej na transmisji danych z i do sieci Internet - dostęp do kluczowych aplikacji internetowych, zapewnienie transmisji danych z tych aplikacji i poczty elektroniczne oraz zapewnienie transmisji danych w technologii światłowodowej (200 Mbps) dla systemu monitoringu gminnego.

4.5.3.)Główny kod CPV

32412110-8 - Sieć internetowa

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

INEA Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7812013054

7.3.3)Ulica

Wierzbowa 84

7.3.4)Miejscowość

Przeźmierowo

7.3.5)Kod pocztowy

62-081

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 7

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-04-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

374166,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-04-01 do 2027-03-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Czerwonak prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Czerwonak.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 374 166 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 32412110-8 (Sieć internetowa). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: INEA Sp. z o.o. (Przeźmierowo). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.