Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
17 122 961 zł
Umowa zawarta
13 marca 2024
Okres realizacji
30 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 17 122 961 zł – 23 065 572 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji jakości40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Rozbudowa drogi powiatowej nr 1435F na odcinku od m. Królikowice do m. Bytom Odrzański". Zadanie realizowane w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg

Zamawiający Powiat Nowosolski (Nowa Sól, Lubuskie) rozstrzygnął postępowanie „Rozbudowa drogi powiatowej nr 1435F na odcinku od m. Królikowice do m. Bytom Odrzański".…”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego Sp. z o.o. Wartość umowy: 17 122 961 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Powiat NowosolskiNowa Sól, Lubuskie (powiat Nowosolski →)opublikowano 28 marca 2024
Wartość umowy
17 122 961 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,2 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    24 listopada 2023

    Termin ofert: 22 stycznia 2024 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    28 marca 2024

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego Sp. z o.o. (Głogów), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 17 122 961,00 zł (umowę zawarto 13 marca 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 17 122 961,00 zł do 23 065 571,93 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 30 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail