Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
2 060 963 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    1 392 263 zł
    4 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 22) Część II – Remont drogi powiatowej w miejscowości Kobylin-Kuleszki - zakup i dostawa sprzętu Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowego ciągnika. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik do SWZ (Opis pr
    Wartość umowy
    668 700 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
6 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont drogi powiatowej w miejscowości Kobylin-Kuleszki

Zamawiający Związek Powiatowo-Gminny "Nad Śliną" (Wysokie Mazowieckie, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Remont drogi powiatowej w miejscowości Kobylin-Kuleszki”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 2 060 963 zł. Złożono 6 ofert.

Łączna wartość umów
2 060 963 zł
Liczba ofert
6 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Przedsiębiorstwo Budowy Dróg "BITUM" Sp. z o.o. (część 1); FRICKE Maszyny Rolnicze Sp. z o.o. (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 2 060 962,83 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 6 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Związek Powiatowo-Gminny "Nad Śliną"

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 525930534

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Ludowa 15A

1.5.2.)Miejscowość

Wysokie Mazowieckie

1.5.3.)Kod pocztowy

18-200

1.5.4.)Województwo

podlaskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL842 - Łomżyński

1.5.7.)Numer telefonu

862752417

1.5.8.)Numer faksu

862753153

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

nadslina@wysokomazowiecki.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.wysokomazowiecki.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7adf2d3a-c1bd-11ee-a84d-d63fc4d19e65

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Remont drogi powiatowej w miejscowości Kobylin-Kuleszki

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7adf2d3a-c1bd-11ee-a84d-d63fc4d19e65

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00258030

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-03-25

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00033874/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.1 Remont drogi powiatowej w miejscowości Kobylin-Kuleszki

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00089081

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SL.272.1.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

1711596,07 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I – Remont drogi powiatowej w miejscowości Kobylin-Kuleszki – roboty budowlane.
Na przedmiotowej drodze przewidziano:
- remont istniejącej nawierzchni bitumicznej,
- remont przepustów pod koroną drogi,
- warstwę wiążącą grubości 4 cm z mieszanek mineralno-bitumicznych,
- warstwę ścieralną grubości 4 cm z mieszanek mineralno-bitumicznych,
- rozjazdy bitumiczne,
- pobocza z kruszywa naturalnego.

Charakterystyczne parametry określające wielkość obiektu:
- droga klasy - L,
- kategoria ruchu - KR2,
- szerokość pasa drogowego - bez zmian,
- szerokość nawierzchni bitumicznej na drodze powiatowej - bez zmian – 6,00m.
Przewiduje się powierzchniowe odwodnienie drogi poprzez zaprojektowanie spadków poprzecznych w kierunku pasa zieleni oraz istniejących rowów. Wody opadowe i roztopowe odprowadzane będą do istniejących rowów przydrożnych. Nie występują urządzenia melioracyjne.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym zakres robót/prac do wykonania zawierają dokumentacja projektowa, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót oraz przedmiar robót, stanowiące elementy niniejszego SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.5.)Wartość części

1199400,95 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

2) Część II – Remont drogi powiatowej w miejscowości Kobylin-Kuleszki - zakup i dostawa sprzętu
Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowego ciągnika.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia).

4.5.3.)Główny kod CPV

34921000-9 - Sprzęt do konserwacji dróg

4.5.5.)Wartość części

512195,12 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1392262,83 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1590899,22 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1392262,83 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Budowy Dróg "BITUM" Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7231428084

7.3.3)Ulica

Sitarska 1

7.3.4)Miejscowość

Zambrów

7.3.5)Kod pocztowy

18-300

7.3.6.)Województwo

podlaskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-03-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1392262,83 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

8 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

668700,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

694950,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

668700,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

FRICKE Maszyny Rolnicze Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7421590617

7.3.3)Ulica

Przemysłowa 6

7.3.4)Miejscowość

Mrągowo

7.3.5)Kod pocztowy

11-700

7.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-03-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

668700,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

8 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 000 zł
Próbka: 1599 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 063 zł1 803 654 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 570 591 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 063 zł
Mediana
550 000 zł
Górny kwartyl
1 803 654 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Związek Powiatowo-Gminny "Nad Śliną" prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wysokie Mazowieckie.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 2 060 963 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Przedsiębiorstwo Budowy Dróg "BITUM" Sp. z o.o. (Zambrów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.