Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
382 530 zł
Umowa zawarta
21 marca 2024
Okres realizacji
do 13 grudnia 2024
Oferty w postępowaniu
2 ofertyodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Odległość od siedziby zamawiającego40%Odległość od MSD40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa wykorzystania obiektów do celów szkolenia taktyczno-ogniowego dla Jednostki Wojskowej Nr 4101 w Lublińcu

Zamawiający Jednostka Wojskowa Nr 4101 (Lubliniec, Śląskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Usługa wykorzystania obiektów do celów szkolenia taktyczno-ogniowego dla Jednostki…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Wartość umowy: 382 530 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Jednostka Wojskowa Nr 4101Lubliniec, Śląskie (powiat Lubliniecki →)opublikowano 25 marca 2024
Wartość umowy
382 530 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,8 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy DELTA SECURITY dr Andrzej Bryl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa (Wrocław).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 382 530,00 zł (umowę zawarto 21 marca 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 13 grudnia 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Jednostka Wojskowa Nr 4101

1.3.)Oddział zamawiającego

Jednostka Wojskowa Komandosów

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 150560518

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Sobieskiego 35

1.5.2.)Miejscowość

Lubliniec

1.5.3.)Kod pocztowy

42-700

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL228 - Bytomski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

a.wyraz@ron.mil.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.jwk.wp.mil.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://portal.smartpzp.pl/jw4101

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Obrona

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługa wykorzystania obiektów do celów szkolenia taktyczno-ogniowego dla Jednostki Wojskowej Nr 4101 w Lublińcu

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b7fa45d9-d61a-11ee-8305-7e4937eb936d

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00257570

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-03-25

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00222846

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

16/2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa wykorzystania obiektów do celów szkolenia taktyczno-ogniowego dla JW. 4101

4.5.3.)Główny kod CPV

70220000-9 - Usługi wynajmu lub leasingu nieruchomości innych niż mieszkalne

4.5.5.)Wartość części

540000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa wykorzystania obiektów do celów szkolenia ogniowego dla OSL CSzWS

4.5.3.)Główny kod CPV

70220000-9 - Usługi wynajmu lub leasingu nieruchomości innych niż mieszkalne

4.5.5.)Wartość części

50000,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

382530,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

382530,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

382530,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

DELTA SECURITY dr Andrzej Bryl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8992881202

7.3.3)Ulica

Powstańców Śląskich 202

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.5)Kod pocztowy

53-140

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-03-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

382530,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2024-12-13

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Jednostka Wojskowa Nr 4101 prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lubliniec.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 382 530 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 70220000-9 (Usługi wynajmu lub leasingu nieruchomości innych niż mieszkalne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: DELTA SECURITY dr Andrzej Bryl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa (Wrocław). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.