Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Remonty bieżące i utrzymanie dróg w Mielcu w 2023 roku

Zamawiający Urząd Miejski w Mielcu (Mielec, Podkarpackie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Remonty bieżące i utrzymanie dróg w Mielcu w 2023 roku”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Urząd Miejski w MielcuMielec, Podkarpackie (powiat Mielecki →)opublikowano 15 marca 2024
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 549 477 zł
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

URZĄD MIEJSKI W MIELCU

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000524708

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Żeromskiego 26

1.4.2.)Miejscowość

Mielec

1.4.3.)Kod pocztowy

39-300

1.4.4.)Województwo

podkarpackie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL824 - Tarnobrzeski

1.4.7.)Numer telefonu

17 787 41 22

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@um.mielec.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.mielec.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-65221fe9-97ea-11ed-94da-6ae0fe5e7159

2.2.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00247583

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2024-03-15

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00044762

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Remonty bieżące i utrzymanie dróg w Mielcu w 2023 roku

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. „Remonty bieżące i utrzymanie dróg”. 2. Charakterystyka przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia stanowią remonty bieżące i utrzymanie dróg gminnych na terenie Gminy Miejskiej Mielec w roku 2023. Szczegółowe zestawienie poszczególnych rodzajów robót zawiera dołączony do IDW kosztorys ofertowy, stanowiący załącznik nr 1A. Ponadto szczegółowe wykonanie niniejszego przedmiotu zamówienia zostało przedstawione i zawarte w Rozdziale II i III SWZ. 3. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień polegających na powtórzeniu podobnych robót budowlanych, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp do wysokości 50% wartości zamówienia podstawowego.

3.9.)Główny kod CPV

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

45233221-4 - Malowanie nawierzchi

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-02-28

4.2.)Okres realizacji zamówienia

11 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o.

4.3.1.1.)Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

Przedsiębiorstwo Robót Drogowych "DROKAM" Tomasz Wojtas oraz Inwestycje i Projekty Drogowe Turek Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8171396575

4.3.3.)Ulica

Wolności 44

4.3.4.)Miejscowość

Mielec

4.3.5.)Kod pocztowy

39-300

4.3.6.)Województwo

podkarpackie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

1458000,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00140577/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2023-12-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Konieczność wykonania robót dodatkowych

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Zwiększenie kwoty zamówienia z uwagi na konieczność dokonania natychmiastowych napraw dróg

5.4.6.)Wartość zmiany

200000

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

1657982,56 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233142-6Roboty w zakresie naprawy dróg
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
549 477 zł
Próbka: 84 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
305 535 zł1 739 058 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 433 523 zł
Źródło próbki
CPV 45233142· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
305 535 zł
Mediana
549 477 zł
Górny kwartyl
1 739 058 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Urząd Miejski w Mielcu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Mielec.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233142-6 (Roboty w zakresie naprawy dróg). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.