Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
147 600 zł
Umowa zawarta
12 marca 2024
Okres realizacji
6 miesiące
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 147 600 zł – 222 678 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji dla robót40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja infrastruktury światłowodowej UW Kampusu Służew

Zamawiający Uniwersytet Warszawski (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja infrastruktury światłowodowej UW Kampusu Służew”, wybierając ofertę wykonawcy Net Com System Sp. z o.o. Sp. k. Wartość umowy: 147 600 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Uniwersytet WarszawskiWarszawa, Mazowieckieopublikowano 13 marca 2024
Wartość umowy
147 600 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    09 stycznia 2024

    Termin ofert: 26 stycznia 2024 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    13 marca 2024

    5 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Net Com System Sp. z o.o. Sp. k. (Marki), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 147 600,00 zł (umowę zawarto 12 marca 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 147 600,00 zł do 222 678,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 6 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Uniwersytet Warszawski

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000001258

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Krakowskie Przedmieście 26/28

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-927

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.)Numer telefonu

22 55 22 508

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

dzp@adm.uw.edu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://dzp.uw.edu.pl/postepowania-przetargowe/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8f5c7732-aed6-11ee-a66a-5e0e9a75a9a0

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Modernizacja infrastruktury światłowodowej UW Kampusu Służew

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8f5c7732-aed6-11ee-a66a-5e0e9a75a9a0

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00242820

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-03-13

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00199254/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.51 Budowa kabli światłowodowych w obrębie Kampusu Służewiec

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00021111

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

POUZ-361/283/2023/DZP

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

129500,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja infrastruktury światłowodowej UW Kampusu Służew .
2. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia, określa „Opis przedmiotu zamówienia – wymagania ogólne” stanowiący załącznik do SWZ oraz wzór umowy - projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

32562200-2 - Światłowodowe kable telekomunikacyjne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

147600,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

222678,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

147600,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Net Com System Sp. z o.o. Sp. k.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 017511227

7.3.3)Ulica

T. Kościuszki 43

7.3.4)Miejscowość

Marki

7.3.5)Kod pocztowy

05-270

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-03-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

147600,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

32562200-2Światłowodowe kable telekomunikacyj…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Uniwersytet Warszawski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 147 600 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 32562200-2 (Światłowodowe kable telekomunikacyjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Net Com System Sp. z o.o. Sp. k. (Marki). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.