ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Budowa dwóch komunalnych budynków mieszkalnych wielorodzinnych przy ul. Powstańców Wielkopolskich w Trzciance

Zamawiający Gmina Trzcianka (Trzcianka, Wielkopolskie) prowadził postępowanie „Budowa dwóch komunalnych budynków mieszkalnych wielorodzinnych przy ul. Powstańców…”. Termin składania ofert minął 4 kwietnia 2024, 11:00. Wadium: 200 000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina TrzciankaTrzcianka, Wielkopolskieopublikowano 7 marca 2024
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 550 500 zł
Wadium
200 000 zł
Termin składania ofert
4 kwietnia 2024, 11:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Przedłużenie okresu rękojmi40%

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, przedłużenie okresu rękojmi 40%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Budowa dwóch komunalnych budynków mieszkalnych wielorodzinnych przy ul. Powstańców Wielkopolskich w Trzciance.

  • 3

    RyzykoWadium: 200 000,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail