Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
210 800 zł
Umowa zawarta
6 marca 2024
Okres realizacji
od 2 czerwca 2024 do 6 czerwca 2024
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 210 800 zł – 638 026 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Standard oferowanego hotelu40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Organizacja XXIII Krajowej Konferencji Elektroniki

Zamawiający Uniwersytet Morski w Gdyni (Gdynia, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Organizacja XXIII Krajowej Konferencji Elektroniki”, wybierając ofertę wykonawcy Hotel Jan Janina Kroplewska. Wartość umowy: 210 800 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Uniwersytet Morski w GdyniGdynia, Pomorskieopublikowano 6 marca 2024
Wartość umowy
210 800 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~2,8 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Hotel Jan Janina Kroplewska (Darłowo).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 210 800,00 zł (umowę zawarto 6 marca 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 210 800,00 zł do 638 025,60 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 2 czerwca 2024 r. do 6 czerwca 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Uniwersytet Morski w Gdyni

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000145112

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Morska 81-87

1.5.2.)Miejscowość

Gdynia

1.5.3.)Kod pocztowy

81-225

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL633 - Trójmiejski

1.5.7.)Numer telefonu

55-86-421

1.5.8.)Numer faksu

7412250

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zampubl@umg.edu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.umg.edu.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

http://e-propublico.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Organizacja XXIII Krajowej Konferencji Elektroniki

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5b1e7644-ca3e-11ee-a84d-d63fc4d19e65

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00232993

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-03-06

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00019869/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.5 usługi hotelarskie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00103012

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

CRZP/27/2024/AZP

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

425500 PLN

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

131900 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są usługi hotelarskie w zakresie organizacji przez Uniwersytet Morski w Gdyni XXIII Krajowej Konferencji Elektroniki w terminie od dnia 02.06.2024r. (niedziela) do dnia 06.06.2024r. (czwartek) dla około 120 osób.

2. Zamawiający wymaga, aby hotel:
a) znajdował się w Darłówku w odległości do 100 metrów od plaży.
b) posiadał standard minimum 4 gwiazdkowy
c) w pobliżu znajdował się aqua park oraz siłownia
d) posiadał: min. 2 sale konferencyjne, sala bankierową, miejsce do grillowania na powietrzu

3. W ramach przedmiotu zamówienia przewiduje się organizację pobytu w zakresie usług noclegowych, gastronomicznych, konferencyjnych oraz dodatkowych świadczonych przez hotel w obiekcie przez niego zarządzanym:

Usługi gastronomiczne:
a) śniadania w dniach 03.06.2024r. - 06.06.2024r. w formie bufetu szwedzkiego (wliczone w cenę noclegu/pokoju);
b) obiad 2-daniowy w formie bufetu w dniach 03.06.2024r. - 05.06.2024r. - minimum po 2 dania do wyboru;
c) 4 kolacje w dniach 02.06.2024r. - 05.06.2024r, a w tym.:
" uroczysta, bankietowa kolacja - przystawka serwowana, danie główne serwowane, bufet zimnych zakąsek, bufet słodki, danie gorące w nocy;
" kolacja grillowa w Hotelu (na miejscu);
d) przerwy kawowe (kawa z ekspresu, herbata, soki, woda, ciasta, cukierki i kruche ciastka) w dniach 03.06.2024r. - 05.06.2024r w trakcie trwania sesji konferencyjnych.

Usługi konferencyjne:
a) zapewnienie dużej, klimatyzowanej sali konferencyjnej na 120 osób z podstawowym wyposażeniem oraz nagłośnieniem w dniach 03.06.2024r. - 05.06.2024r.;
b) zapewnienie, aby na wyposażeniu udostępnianej zgodnie z tiret "i" sali konferencyjnej znajdowały się: rzutnik multimedialny, flipchart, ekran, nagłośnienie, mikrofon, Wi-Fi.

Preferowana struktura miejsc noclegowych:
a) pokoje 1,2 osobowe
b) pokoje superior / apartamentów
Zamawiający wymaga zaoferowania minimum do 26 pokoi 1-osobowych, 47 pokoi 2-osobowych. Reszta pokoi dowolnie rozdysponowana przez Wykonawcę. Struktura miejsc noclegowych zostanie ustalona na 14 dni przed rozpoczęciem konferencji po podaniu przez organizatora końcowej ilości uczestników.

Usługi dodatkowe:
a) 60 miejsc parkingowych dla uczestników konferencji wliczonych w cenę noclegu;
b) korzystanie z krytego basenu i sauny.

4. Warunki dotyczące pobytu:
a) rozpoczęcie doby hotelowej w dniu przyjazdu 02.06.2024r. nie później niż o godz. 14:00;
b) zakończenie doby hotelowej w dniu wyjazdu 06.06.2024r. nie wcześniej niż o godz. 14:00;
c) gwarantowana rezerwacja ważna również po godz. 18:00 w dniu przyjazdu gości.

5. Ostateczne rozliczenie z Wykonawcą za świadczone usługi odbędzie się na podstawie faktycznej liczby uczestników konferencji i wykonanych usług.

Zamawiający wymaga, żeby Wykonawca załączył do oferty kalkulację kosztów pobytu z wyszczególnieniem usług hotelowych oraz usług dotyczących organizacji konferencji.

4.5.3.)Główny kod CPV

55100000-1 - Usługi hotelarskie

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

210800,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

638025,60 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

210800 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Hotel Jan Janina Kroplewska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8391003916

7.3.3)Ulica

Słowiańska

7.3.4)Miejscowość

Darłowo

7.3.5)Kod pocztowy

76-150

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-03-06

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

210800 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-06-02 do 2024-06-06

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

55100000-1Usługi hotelarskie
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
352 000 zł
Próbka: 64 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
214 691 zł400 000 zł
Rozstęp międzykwartylowy
185 309 zł
Źródło próbki
CPV 55100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
214 691 zł
Mediana
352 000 zł
Górny kwartyl
400 000 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Uniwersytet Morski w Gdyni prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gdynia.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 210 800 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 55100000-1 (Usługi hotelarskie). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Hotel Jan Janina Kroplewska (Darłowo). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.