Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
3 128 000 zł
Umowa zawarta
28 lutego 2024
Okres realizacji
17 miesiące
Oferty w postępowaniu
19 ofertceny: 3 128 000 zł – 4 980 970 złodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Wydłużony okres udzielonej gwarancji jakości40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Budowa sali gimnastycznej przy Szkole podstawowej w miejscowości Szczecno”

Zamawiający Gmina Daleszyce (Daleszyce, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa sali gimnastycznej przy Szkole podstawowej w miejscowości Szczecno”, wybierając ofertę wykonawcy „GMC” Sp. z o.o. Wartość umowy: 3 128 000 zł. Złożono 19 ofert.

Zamawiający: Gmina DaleszyceDaleszyce, Świętokrzyskie (powiat Kielecki →)opublikowano 4 marca 2024
Wartość umowy
3 128 000 zł
Liczba ofert
19 ofert
Konkurencyjność
~5,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy „GMC” Sp. z o.o. (Staszów).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 3 128 000,00 zł (umowę zawarto 28 lutego 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 19 ofert; ceny wahały się od 3 128 000,00 zł do 4 980 970,05 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 17 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail